Çarşamba, Ağustos 12

İzleyecek Dizi Bulamayanlar Buraya!

Whatsapp Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

İzleyecek dizi bulamayanlar buraya! Çünkü güncel dizi listemiz ile geldik 🙂 

Malum korona virüs nedeniyle herkes evlere kapandı ve neredeyse izlemedik dizi bırakmadı! 🙂 İzleyecek dizi bulamayanlar endişelenmesin çünkü sizler için güncel, en iyi dizilerin listesini yaptım. 

1 – RagnarokKirliliğin iyice zehirlemeye başladığı, eriyen buzulların, sıcak kışların, sağanak yağışların sarsıcı sonuçlar doğurduğu bir Norveç kasabasında geçen hikayeye sahip Ragnarok; kıyameti yoğun biçimde hissetmekte olan bu kasabadaki kadim bir kötülüğü alt etmek için bir efsanenin doğuşuna odaklanıyor. 

2 – Locke&Key Locke&Key, Joe Hill ve Gabriel Rodriguez imzalı çok satan çizgi roman serisinden uyarlanan bu sihirli ve gizemli öyküyü kesinlikle çok seveceksiniz! 

3 – The Stranger The Stranger ”Hepimizin sırları vardır” mottosuyla duyurusunu yaptı. Gerçek olaylardan ilham alarak uyarlanan The Stranger, bir yabancının tüm sırları ortaya çıkarmasıyla hayatı alt üst olan bir ailenin hikayesini anlatıyor.

4 – OmniscientHerkesin 7/24 drone ile izlendiği bir gelecekte geçen Omniscient’ta Nina, babasının öldürülmesinin ardından babasının katilinin Omnisistem gözetleme sistemi tarafından neden izlenmediğini bulmak için her şeyi riske atar. 

5 – I Am Not Okay With ThisStranger Things yapımcılarının imzasını taşıması bile bu diziyi sevmem için yeterli bir sebep 🙂 Dizinin konusu ise kısaca şu şekilde: Sydney, ergenliğin getirdiği birtakım sıkıntılar ile baş ederken bir yandan da kendine dair bazı tuhaflıkların farkına varıyor. 

Bu diziler bana yetmez derseniz Tek Oturuşta İzleyebileceğiniz 5 Dizi , Gerilimi İliklerinize Kadar Hissedeceğiniz 5 Film2019 Yılında Çıkan En Popüler 5 DiziNetflix Dizi Önerisi Arayanlar Buraya başlıklı yazılarımı inceleyebilirsiniz! Umarım dizileri ve filmleri severek izlersiniz, iyi seyirler! 🙂 

Paylaş.

About Author

Leave A Reply