Çarşamba, Ağustos 12

Netflix Dizi Önerisi Arayanlar Buraya !

Whatsapp Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Merhaba Kafa Kampüs okuyucuları! Koca 1 yıl geçti. 2019 yılında birçok dizi izledim ve sizler için bir kısmını listeledim.

1 – The Good Place

The Good Place, öldükten sonra kendisini İyi Yer adlı yerde bulan Eleanor’un yaşadığı maceraları konu ediyor. The Good Place, bölüm sürelerinin kısa olması sebebiyle sizi hiç sıkmayan, eğlenceli sahneleriyle çok seveceğinizi düşündüğüm diziler arasında.

2 – Messiah

Tarih boyunca kutsal kitaplarda da geçen Mesih’in bir gün dünyayı kurtaracağı düşüncesi üzerine kurulan Messiah dizisi yayınlandığı günden itibaren en çok tartışılan dizi oldu. Dizi yavaş tempolu olsa da farklı bir konuyu ele alması açısından dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

3- Slasher

Slasher,  2016’da yayınlanmasına rağmen ben yeni duydum. 3 sezonda da farklı mekanlar ve oyuncular var ama konu genel olarak aynı. Maskeli seri katilin bir binada oturan herkesi öldürmesi konusu işleniyor. Diziyi izlerken seri katili bulmaya çalışıp beyin fırtınası yapıyorsunuz. Seri katil temalı dizileri sevenlerin Slasher’ı çok beğeneceğini düşünüyorum. 

4- Love , Death & Robots

Animasyon türündeki Love, Death & Robots dizisi, 18 kısa öyküden oluşuyor. Her bölümde farklı bir konunun ele alındığı dizi, bilim kurgudan komediye, fanteziden korkuya kadar birbirinden farklı türleri kapsıyor. Bölümlerin sürelerinin kısa olması güzel, sizi hiç sıkmıyor dizinin ne ara bittiğini anlamıyorsunuz 🙂 

5- Special

Special, serebral palsi hastası olan bir gencin istediği hayatı yaşamak için verdiği çabayı konu ediyor. Yıllarca eşcinsel olduğunu ve hasta olduğunu gizleyen Ryan’ın, saklandığı kabuğundan çıkarak özgürce yaşayacağı bir hayata merhaba dediği Special dizisini çok beğeneceğinizi düşünüyorum.

Umarım dizileri severek izlersiniz.  2019 Yılında Çıkan En Popüler 5 Dizi başlıklı yazımı okumayı sakın unutmayın 🙂

 

Paylaş.

About Author

Leave A Reply