Tek Oturuşta İzleyebileceğiniz 5 Dizi

Whatsapp Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Merhaba Kafa Kampüs okuyucuları! Yorucu bir dönemin ardından güzel bir tatili hak ettik. Tatilde ”ne izlesek?” diye düşünenler için tek oturuşta izleyebileceğiniz 5 dizi önerim var. 

1 – Better Than Us 

Benim favorilerim arasında olan ve her arkadaşımın listesine eklediğim Better Than Us, parçalanmanın eşiğinde olan bir ailenin son teknoloji bir robota sahip olduktan sonra robotun peşinde bir şirket, cinayet masası dedektifleri ve teröristlerin olduğunu öğrenmesi üzerinden ilerliyor. Çok akıcı kesinlikle izlemelisiniz. 

 

2 – The Politician 

Payton’ın Amerika Birleşik Devletleri başkanı olma hayali ve en tehlikeli siyasi ortam olan lisede yolunu bulma hikayesinin anlatıldığı The Politician dizisi tam tek oturuşta bitirmelik, benim en sevdiğim diziler arasında.

 

3 – Kedilere Bulaşmayın

Sapkın bir suçlunun dehşet verici videolar paylaşmasının ardından insan avına çıkan bir grup amatör internet dedektifi, karanlık bir yeraltı dünyasının içine çekilir. Belgesel olmasına rağmen çok sevdiğim için listemde yer vermek istedim. 3 bölümlük bu mini diziyi izlemenizi kesinlikle tavsiye ediyorum. Dizide hepimizi gururlandıran bir detay var 🙂

 

4 – Raising Dion 

Bir anne, oğlunun yeni ortaya çıkan süper güçlerini çevreleyen gizemi çözmek için kolları sıvar ve onun olağanüstü yeteneklerini gizlemeye çalışır. Bu dizinin tüm bölümlerini 1 günde izlemiştim çok akıcı, çok sevdiğim bir dizi. 2. sezonu heyecanla bekliyorum. 

5 – Tehlikeli Oyun 

Daha iyi bir gelecek için sisteme karşı mücadele eden gençlerin hikayesini konu ediyor. Bir grup genç, daha iyi hayata kavuşmanın hayali içindedir. Gençlerin hayatı, okullarına yeni bir öğrenci gelmesi ile bambaşka bir hal alır. Yeni öğrenci, sisteme karşı bir mücadele içindedir. Tehlikeli Oyun tam bir gençlik dizisi,  gençler sisteme karşı mücadele ederken çok eğlenceli sahneler var. 

Gerilimi İliklerinize Kadar Hissedeceğiniz 5 Film başlıklı yazımı okumayı unutmayın! Umarım izlerken güzel vakit geçirirsiniz, iyi tatiller!

Paylaş.

About Author

Leave A Reply