Teknolojik ve Yenilikçi İş Fikirlerine TÜBİTAK’tan Hibe

Whatsapp Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Teknolojik ve yenilikçi bir iş fikrin mi var?  İş fikrin için TÜBİTAK tarafından verilecek 150.000 TL’lik hibe ile neler başarabileceğini hayal et ve vakit kaybetmeden harekete geç!

Başvuru ve Süreç

Web üzerinden toplanan iş fikirleri iki aşamalı bir eleme sistemine tabi tutulacaktır. İstanbul Teknokent iş fikirlerini; teknolojik düzeyi ve yenilikçi yönü, iş fikrinin uygulanabilirliği, iş fikrinin taşıdığı ticari değer, iş fikrinin rekabetçi düzeyi, iş fikri ekibinin nitelikleri ve iş fikrine uygunluğu vb. yönlerini göz önünde bulundurarak değerlendirecektir.

Değerlendirmeyi geçen iş fikirleri İstanbul Teknoknet’in eğitim ve mentorluk programına dahil olacaktır. Programı tamamlayarak iş fikirlerinin geliştiren girişimci adayları, hazırlayıp ön onay aldıkları iş planlarıyla TÜBİTAK’a başvuracak ve 150 bin TL’ye kadar olan hibe destekten yararlanmak için yarışacaktır.

İstanbul Teknokent’in Uygulayıcı Kuruluş olduğu BİGG Programı’nın 1. Aşama başvurusunu yapmak için bigg.entertech.com.tr adresini ziyaret et!

Facebook'la Yorum Bırak
Paylaş.

Leave A Reply