“Ölü’n Bizi Ayırana Dek” Sizleri Bekliyor

Whatsapp Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Ebru Cündübeyoğlu ve Hakan Yılmaz’ı tiyatro sahnesinde buluşturan ‘’Ölü’n Bizi Ayıran Dek!’’ tiyatro severleri bekliyor.

Yönetmenliğini Hakan Yılmaz’ın üstlendiği iki perdelik kara komedinin konsepti Pucca’ya (Selen Pınar Işık) ait. Senaristleri ise oldukça beğenilen ‘’Bir Kadın Bir Erkek’’ dizisinden senaristleri Alper Atalan, Murat Dişli ve Zeki Enes Akkan.

 

Oyun enteresan konusu ile dikkat çekiyor…

Cansu (Ebru Cündübeyoğlu) ve Serdar (Hakan Yılmaz) boşanmadan bir gece önce kendileri için düzenledikleri partiye katılıyor. Sabah aynı koltukta uyanan çift, salondaki kanepede de bir ceset buluyor ve işler karışıyor. Ne yapacağını bilemeyen çift “Hangimiz katil?” sorusuna yanıt ararken ilişkilerini de gözden geçiriyorlar.

Kafanızı dağıtıp birazda gülmek isterseniz bizden tavsiye bu oyunu kaçırmayın!

Ebru Cündübeyoğlu Kimdir?

1974 yılında Almanya Heilbronn’da 1974 yılında dünyaya gelen Ebru Cündübeyoğlu, Bursa Uludağ Üniversitesi İktisat Fakültesi Bölümü’nden mezundur. 1993 senesinde katılmış olduğu Türkiye Güzellik yarışmasında 4. olan Ebru Cündübeyoğlu TRT ekranlarında yayınlanmış olan Bir Başka Gece adlı program ile sunuculuk yaşantısına başlamıştır.

1997 senesinde ise sinemaya adım atmıştır. Bu dönemde oynamış olduğu Deliyürek adlı dizide Avukat Ayşegül karakteri ile iyi bir oyunculuk deneyimi yaşamış ve ciddi bir ekran sever kitlesinin dikkatini çekmeyi başarmıştır. 2005 senesinde Aşılı Kolum adlı şiir kitabı ile şairliğe yönelmiştir.

Radyocu Güçlü Mete ile 27 Nisan 2003’ten beri evlidir ve 2005 doğumlu Duru isminde bir kızı vardır. Kızı Duru ile kamera karşısına geçerek birlikte Şen Piliç reklam filmimde oynamışlardır.  Hangi televizyonda ve dizilerden tanıyoruz;  Gülüm, Deli Yürek, Koçum Benim, Çınaraltı, Omuz Omuza, Gizli Patron, Şöhret Okulu, Kuzey Rüzgarı, Yalancı Romantik, Hakan Bey, Kalbim Seni Seçti, Avrupa Avrupa, Hititya: Madalyonun Sırrı…

Hakan Yılmaz Kimdir?

Aralık 1969 tarihinde Rize’de doğan Hakan Yılmaz, konservatuara girmek istediyse de kazanamayan Yılmaz, amatör tiyatro grupları ile okullarda çocuk oyunlarında oynadı. 1988 yılında TRT’de yayınlanan Pazar 88 programında ilk kez ekranlarda görünmeye başladı. Askerlik görevini tamamlamasının ardından Antalya’ya yerleşen Hakan Yılmaz, burada Çizgi Tiyatrosu’nda 2 yıl boyunca sahneye çıktı. Ardından İstanbul’a yerleşti ve Teyfik Gelenbe Tiyatrosu’nda oyunculuk eğitimi aldı. 1999-2004 yılları arasında yayınlanan Ayrılsak da Beraberiz adlı dizide ”Teoman Acaroğlu” karakteri ile oyunculuk hayatına adım atan Hakan Yılmaz, 2004-2005 yılları arasında ‘‘Sevgili Karım’‘ adlı tiyatro oyununda İstanbul ve Anadolu’da 75 oyun oynadı. 2007-2009 yılları arasında ”Yahşi Cazibe” adlı dizide Kemal Kükreyen karakteri ile beğeni topladı. Uzun süre ekranlardan uzak olan Yılmaz, şimdilerde ”Ölü’n Bizi Ayırana Denk” adlı tiyatro oyununda Serdar karakterine rol vermektedir.

Biletler için buraya tıklayabilirsiniz.

 

Paylaş.

About Author

Leave A Reply