Gerilimi İliklerinize Kadar Hissedeceğiniz 5 Film

Whatsapp Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Merhaba Kafa Kampüs okuyucuları! Gerilim sevenler buraya, sizlere gerilimi iliklerinize kadar hissedeceğiniz 5 film önerim var.

1 – Bird Box

Görünmeyen uğursuz bir varlığın toplumun büyük kısmını intihara sürüklemesinden beş yıl sonra, hayatta kalan bir kadın ve iki çocuğu güvenli bir yere ulaşmaya çabalar. En çok izlenen Netflix filmi olan Bird Box güzel bir konuya sahip, çok eleştiri almasına rağmen ben çok beğendim. 

 

2 – The Silence

Sesle avlanan ölümcül yaratıkların saldırısı altındaki dünyada, bir genç kızın ve ailesinin şehir dışında saklanmaya çalışmasını ve gizemli bir tarikatla karşılaşmasını konu eden The Silence filmi, gerilimi en üst seviyede tutuyor. 

 

3- The Ritual

Uzun soluklu ama gergin bir ilişkiye sahip dört arkadaş, İsveç’in vahşi doğasında belki de hiç dönemeyecekleri bir yürüyüş gezisine çıkar. Her dakikası gerilim dolu The Ritual filmini kesinlikle izlemelisiniz.

 

4 – Eli 

Zorlu bir hastalıkla boğuşan 11 yaşındaki çocuğun tedavi görmek üzere ıssız bir kliniğe yatırılmasını anlatan Eli filmi, gerilim sevenler için birebir.

 

5 -In the Tall Grass

Bir oğlanın yardım feryatlarını duyan hamile bir kadın ve kardeşi, büyük bir çayırlık alana girer. Ancak buradan bir çıkış olamayabileceğini fark ederler. Stephen King’in kısa hikayesinden uyarlanan In the Tall Grass filmi izlemeye değer.

 

Filmleri umarım severek izlersiniz. Tek Oturuşta İzleyebileceğiniz 5 Dizi başlıklı yazımı okumayı unutmayın!

 

Paylaş.

About Author

Leave A Reply