Mutlaka Katılmanız Gereken Bir Zirve: “İhtiyaç Haritası”

Whatsapp Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Yeditepe Üniversitesi Girişimcilik Kulübü, “İhtiyaç Haritası” projesi kapsamında 7-8 Ekim‘de bir zirve gerçekleştirecek. Bu zirvede, çeşitli sektörlerde girişimci yetenekleriyle öne çıkmış olan konuşmacılar ve buna destek verecek ünlüler olacaktır. Bunların yanı sıra uluslararası firmalardan konuşmacılar da zirvede olacaklar. Sosyal girişimcilik ve gönüllülük içerikli İhtiyaç Haritası zirvesine sizler de katılmak ister misiniz?

Nedir bu “İhtiyaç Haritası” projesi ?

İhtiyacharitasi.org farklı konulardaki ihtiyaçların ihtiyaç sahipleri ile ihtiyacı karşılamak isteyen kişiler ve kurumların buluştuğu online bir platformdur. İhtiyaçların karşılanmasının yanı sıra farklı konularda destek sahibi kurumların ve kişilerin de kullanabildiği bu platform Türkiye’nin her yerinden kullanılabilmektedir.

Örneğin; mahallenizdeki ilkokulun müzik aletlerine ihtiyacı var, ne yapabilirsiniz? Bu konuda, online olarak haritayı ziyaret edip, okulun bulunduğu yeri haritada belirledikten sonra karşınıza çıkan forma detaylı olarak ihtiyacı giriyorsunuz. Bu forma ihtiyacı ve ilgili iletişim bilgilerini bırakıyorsunuz. İhtiyacı karşılamak isteyen kişiler veya kurumlar buradan size ulaşabiliyor. Bu süreçte  ihtiyacharitasi.org  ise ihtiyacınızın karşılanmasına destek oluyor.

Etkinliğe başvuru linki için buraya tıklayınız.

 

 

Paylaş.

About Author

Leave A Reply