Galatasaray Üniversitesi’nde İnovasyon ve Girişimcilik Zirvesi

Whatsapp Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +
INNOVIE İNOVASYON VE GİRİŞİMCİLİK ZİRVESİ 26 – 27 MART’TA GALATASARAY ÜNİVERSİTESİ’NDE

Galatasaray Üniversitesi, girişimciliğin ve iş dünyasının dev isimlerini ağırlıyor!

Galatasaray Üniversitesi Girişimcilik Kulübü tarafından düzenlenen INNOVIE İnovasyon ve Girişimcilik Zirvesi, 26 – 27 Mart 2018 tarihlerinde Galatasaray Üniversitesi Aydın Doğan Oditoryumu’nda gerçekleşecek.

Türkiye’nin her yerindeki üniversite ve lise öğrencilerine açık olan bu inovasyon yolculuğunda katılımcılar hem bir girişimi nasıl başlatacaklarını ve devam ettireceklerini start up sahiplerinden öğrenecek, hem de Türkiye’de ve dünyada pek çok kişi tarafından kullanılmakta olan markaların gelişip günümüze kadar gelen hikayelerini dinleme fırsatı bulacak.

Düzenlenecek Sosyal Girişimcilik, Kurumiçi Girişimcilik ve Girişimcilikte Kadın konseptli paneller ile de öğrenciler, bu konularda sektörlerinin önemli isimlerinden birebir bilgi alacak.

Yine üniversitenin Girişimcilik Kulübü tarafından düzenlenen, toplam 30 bin TL’lik para ödülünün verileceği Yeni Girişim Yarışması’nın yarı finalistleri de bu etkinlikte yarışmanın Galatasaray Üniversitesi mezunu girişimcilerden oluşan danışma kurulu kadrosu ile görüşerek girişim fikirlerini final aşaması öncesinde daha iyi aktarma şansı yakalayacak.

Etkinliğe başvurmak için: tıklayabilirisiniz.

 

Işıksızlığa Destek Ver

Dört Elementin Gizemi

Ugly Sneakrs Nedir? Ne İşe Yarar? Neden Varlar?

Sınavlar Yaklaşırken Ne Yemeli Ne İçmeli?

Paylaş.

About Author

Leave A Reply