GNÇYTNK Başvuruları Başladı !

Whatsapp Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

GNÇYTNK 1 Ocak’ta beşinci dönem adaylarını kabul etmeye başladı. Üniversite son sınıf öğrencisi veya yeni mezun gençlere yönelik fırsatların sunulduğu programı başarıyla tamamlayanlar, Turkcell’in çeşitli departmanlarında çalışma fırsatına sahip olacak.

Reklam filminin konsepti, senaryosu ve rap şarkısı ise Turkcell İnsan Kaynakları İşveren Markası ekibince hazırlandı. Turkcell’e geçen yıl katılan 30 genç yeteneğin rol aldığı filmde Turkcell’deki iş yaşamı ve olanakları gerçek çalışanların gözünden tanıtıldı. Turkcell Genel Müdürü Murat Erkan’ın da gençlere eşlik ettiği film sosyal medyada paylaşıldı.

Eğlenceli reklam filminin linki için  buraya tıklayabilirsiniz.

 

Kimler katılabilir?

Türkiye’nin seçkin üniversitelerinde son sınıfta okuyan ve iyi dereceyle mezun olmuş, lisans 4. sınıf, yüksek lisans, doktora öğrencisi, yeni mezun ya da en fazla iki yıl iş deneyimi olan, iyi derecede İngilizce bilen ve 27 yaşını aşmamış gençler başvurabilir.

Süreç nasıl işleyecek?

29 Şubat tarihine kadar gerçekleşecek başvuruların ardından elemeyi geçen gençler, mart ayından itibaren testlere girmeye başlayacak. Genel yetenek ve İngilizce testlerinde başarılı olanlar mart ayında videolu mülakata alınacak, nisan ayında ise insan kaynakları mülakatı gerçekleşecek. Tüm elemeleri başarıyla geçenler mayıs ayında kamplarda farklı departmanlardan eğitim alacak.

Başvuru ve detaylı bilgi için buraya tıklayabilirsiniz.

Paylaş.

About Author

Leave A Reply