Stone Gitti, Watson Geldi ve Belli ki Streep Ağlatacak!

Whatsapp Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

2018 Eylül sonu çekimleri başlayacak olan Little Women filminin yönetmenliğini ve senaristliğini Greta Gerwig üstleniyor. Filmin Ocak 2020 yılında vizyona girmesi planlanmış. Planı büyükannem mi yaptı bu ne rahatlık?

Filmde oynaması için öncelikle Emma Stone ile konuşulmuş. Fakat Stone başka bir filmde rol alacağı için kadrodan çıkarılmış. Yerine Watson gelmiş. Film, çekimleri başlamadan, oyuncu kadrosu, adı ve klasikliği sebebiyle çok konuşulanlar listesinde! Demek ki önce bir reklamın olacak.

Kadroda; Emma Watson, Saoirse Ronan (Lady Bird), 21 kere Oscar adaylığı bulunan Meryl Streep, Timothee Chalamet, Florence Pugh, Laura Dern, Eliza Scanlen var.

Little Women İçin Kısa Bilgi

Louisa May Alcott’un iç savaş sonrası Amerika’da yaşamlarını sürdürmeye çalışan dört kız kardeşi anlatan romandır. Bu dört kız kardeşin karakterleri birbirinden çok farklıdır.  Louisa May Alcott kendi yaşam öyküsü üzerine kurmuş olduğu Küçük Kadınlar’da zor koşullarda bile güzel bir yaşam sürdürülebileceğini anlatmıştır. Eser birçok defa oyun, müzikal ve hatta opera olarak sahnelenmiş, filme çekilmiş (1949’da) ve çizgi film olarak işlenmiştir.

Öyle ki umut, gözyaşı ve sevgi dolu bir film ile karşı karşıya kalacağız.

Paylaş.

About Author

Leave A Reply