Pitti Immagine Uomo Florence 2018 / Uluslararası Erkek Modası Burada

Whatsapp Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Benim yaklaşık 2 yıldır özenle takip ettiğim paylaşılan fotoğrafları merakla incelediğim ve yapılan kombinleri birebir uygulamaya çalıştığım en klas ve cool fuarından bahsedeceğim sizlere.

Pitti İmmagine Uomo Florance Türkçe karşılığı olan Uluslar Arası Erkek Moda Fuarı erkek moda sektörünün öncü markalarını, dikim evlerini  ve klasik stilleriyle bizlere örnek olan bloggerları bizler için bir alanda topluyor.

Yılda iki kez gerçekleştirilen bu etkinlik İtalyanın floransa şehrinde gerçekleşmektedir. 9-12 ocak tarihlerinde gerçekleştirilen bu fuar sayesinde hepimizin aşina olduğu Milano kadın modasını temsil ederken floransa da erkek modasnın kalbi durumuna gelmiştir.

Bu etkinlikte bizim ülkemizi de güçlü stilleriyle temsil eden beyler  var.

İnstagram profillerinde günlük ve iş stilleriyle gerekse hayat tarzlarıyla her zaman örnek olmuş bu isimler Melik KAM ve Tufan İRFAN.

Fuara stilleriyle imza atan kişilerden. Yaptıkları kombinler ve takımlarında kullandıkları cesur renk uyumları ile bir dünya starı gibi parladılar.

Pek çok ünlü moda dergisi, blog sayfaları ve instagram hesaplarında yaptıkları kombinler ve fotoğrafları paylaşıldı. Tabi bu paylaşımlarda yüksek beğeni aldı.

Paylaş.

About Author

Leave A Reply