Oğuzhan Koç ve İbrahim Büyükak Anadolu Üniversitesi’nde!

Whatsapp Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Anadolu Üniversitesi Kariyer Kulübü bu yıla da güzel bir giriş yapıyor. Kişisel Gelişim Zirvesi ve Sektör Buluşması gibi büyük etkinliklere ev sahipliği yapan Kariyer Kulübü yeni döneme Oğuzhan Koç ve İbrahim Büyükak sevenleri sevindirecek bir etkinlikle geliyor.

‘Yol Arkadaşım’ filmi oyuncuları olan Oğuzhan Koç, İbrahim Büyükak ve filmin yönetmeni Bedran Güzel’i öğrencilerle buluşturuyor.

Yeni filmleri çıkacak olan Oğuzhan Koç ve İbrahim Büyükak filmden önce öğrencilerle buluşmak için Anadolu Üniversitesi Yunus Emre Kampüsü’ne geliyor. Etkinlik kulüp üyelerine özel ve ücretsiz şekilde düzenleniyor. Kulüp üyesi değilseniz öğrenci merkezinde bulunan kulüp ofisine ya da 19-25 Ekim arası Anadolu Üniversitesi İİBF, Kütüphane, KYK, YDYO da kurulacak standlara uğrayarak üyelik yaptırabilirsiniz.

Etkinlik Tarihi: 25 Ekim Çarşamba 16:00
Etkinlik Yeri: Anadolu Üniversitesi Öğrenci Merkezi Salon 2016

Detaylı bilgi için tıklayınız.

Etkinlik Afişi:

Paylaş.

About Author

Anadolu üniversitesinde eczacılık okuyorum. Hayatımı 'Sev!, Gülümse!, Hayal Et!' mottosuna göre yaşıyorum bu yüzden genelde güler yüzlü bir insanımdır. Büyük işler yapmayı seviyorum çünkü insanlara hem gülüp hem de ciddi işler başarılabileceğini göstermek istiyorum.

Leave A Reply