Kırmızı Kulaklıklı Kız I Şarkı Listesi

Whatsapp Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Herkese Merhaba!

Bu serimde, kırmızı kulaklıklarınızı takıp dinleyebileceğiniz bir şarkı listesi hazırladım. Vizeler bitti, finaller bitti ve bütünleme sınavlarına girmek için can attığınızı hissedebiliyorum. Lisedeki arkadaşlar içinse ; karne muharebesi gününü en hafif sıyrıklarla atlatmanızı temenni ediyorum.

1. Oğuzhan Uğur- Yok

Doğaya karışmayı bekleyenler için hazırlanmış muazzam bir şarkıdır. Karne gününü değil tatili bekleyen , finali ucu ucuna vermiş bir neslin şarkısıdır. Canınızı çok sıkmayın, hiçbir başarısızlık tesadüf  değildir. Aldığımız her mağlubiyet bizi mutlaka bir gün zafere ulaştıracaktır.

2. Yaşlı Amca- Giderdi Hoşuma

Ankara’da deniz mi vardı demeyin! Fantastik hayallerinizi bavulunuza toplayıp, ara tatilinde dinleyebileceğiniz bir şarkıdır. Karnedeki kırıklar geçer ama kalpteki kırıklar geçmez. Sevgili anne ve babalar, çocuklarınızı karnelerindeki notlara göre sevmeyin! Onları çocuklarınız olduğu için sevin desem de bu da bir klişe olacaktır tabi.

3. Burak King- Yanıyoruz

Enes Batur’un filminden duyup gelenleriniz olabilir. Henüz 19 yaşında milyonları bulan takipçilerinin olması  ne hoş bir şeydir. Üstüne üstlük bir de film yapmak ve bu işten para kazanmak büyük şanstır. YouTube’de binlerce video üreticisi var. Farkımız fark edene diyor Enes Batur. Özetle sen karnendeki kırıklarla cebelleşirken elin oğlu 19’unda YouTube starı oluyor. Yapacak bir şey yok! Kısmet…

4.Halil Sezai- Vurgun

Ah! O güzel ara tatil başladı. Canım okulumdan (!) uzak kaldım. Okul ilim, irfan yuvasıdır. Ben de eğitim almak için gidiyorum. Notun bir önemi yok. Sırf seni görmek için değil yanlış anlama ben derslerimi kurtarmak için okula geliyorum. Üstüne alma, yoksa bu bir vurgun sayılır.

5. Mandalinacı Veysel-Halil Söyletmez- Vay Delikanlı Gönlüm Vay

Birçok kez bunu izlediğinizi biliyorum. Bugün karnelerinizi aldınız. Umarım sonuçlarınız çok güzel olur. Güzel olmasa da üzülmeyin. Çalışın ve sebat edin! Bir gün lise de bitecek ve o günleri özleyeceksiniz. Hoşça kalın, hepinize !

 

Paylaş.

Leave A Reply