Hayata Sanat Kart Başvurularını Kaçırma!

Whatsapp Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Eczacıbaşı’ndan 2000 üniversite öğrencisine Kültür Sanat Kart veriyor. Bugüne kadar 4.000 üniversiteliyi İKSV etkinlikleri ile buluşturan Kültür Sanat Kart, artık ‘de de geçerli olacak.

Eczacıbaşı Topluluğu, 18-25 yaş arası 2.000 üniversite öğrencisine, İKSV’nin düzenlediği tüm etkinliklerde ve İstanbul Modern’e ziyarette kullanabilecekleri 250 TL değerinde Kültür Sanat Kart hediye edecek. Başvurular arasından çekilişle belirlenecek 2.000 üniversite öğrencisi, 2020 yılında İKSV’nin düzenlediği tüm etkinliklerde ve İstanbul Modern’e ziyarette geçerli olacak 250 TL değerinde Eczacıbaşı Kültür Sanat Kart’ın sahibi olacak.

Nasıl Kültür Sanat Kart Alabilirim?

Sorulacak soru setine doğru yanıt veren ve başvuru formundaki bilgileri eksiksiz dolduran öğrenciler arasından çekilişle belirlenecek 2.000 öğrenciye hediye edilecek kartlar, 2020 yılının sonuna kadar İKSV’nin düzenlediği tüm etkinliklerde ve İstanbul Modern’e girişlerde geçerli olacak.

9 Şubat’ta açıklanacak olan Eczacıbaşı Kültür Sanat Kartlılar, 2020 yılında kartlarından faydalanırken, bir arkadaşına da bilet alabilecek. İstanbul dışında Ankara, İzmir, Antalya şehirleri için kart teslimatlarında Biletix ile işbirliği de devam edecek.

Başvurmak için tıklayın

 

Paylaş.

About Author

Leave A Reply