‘Kare As’ Oyunu Tiyatroseverleri Bekliyor!

Whatsapp Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

1001 Sanat sizi bu sezon bir miras kavgasının komedisine davet ediyor!

Ray Cooney & Tony Hilton yazdığı ‘Kare As’ oyunu Haldun Dormen & Ülkü Tamer çevirisi ile Alper Kadayıfçı, Ayşegül Aslan, Barış Can Çelik, Barış Küçükgüler, Caner Kadayıfçı, Ebru Kocaaga, Nazlı Pınar Kaya, Ömer Faruk Yıldırım, Sevkan Çelik, Tolga Canbeyli’nin canlandırmasıyla sahneleniyor.

Kısaca oyundan bahsetmek gerekirse;

Her şey bir doğum günü balosuyla başlıyor. Davetliler yavaş yavaş gelirken, evdeki tatlı huzur bir anda yerini anlamsız bir kargaşaya bırakır. Evin huysuz ve çirkef halası Atiye, parasının bir kısmını eski aşkı olan İsmail Sokullu’nun hayatta kalan tek akrabası kimse ona vermek ister ve onu bulmak için her yere ilan verir. Fakat 500.000 lirayı duyan fırsatçılar bir hayli fazladır. İşler iyice içinden çıkılmaz bir hal alır.

Bu karmaşayı izlerken oldukça güleceğiniz garantisi veriyoruz!

Başrol Oyuncularını Yakından Tanıyalım…

Barış Küçükgüler Kimdir?

1990 yılında dünyaya gelen Barış Küçükgüler İstanbul doğumludur. Beykent Üniversitesi Oyunculuk Bölümü’nü bitirmiştir. 1992 yılında bebek şampuan reklamı ile ilk kez kamera karşısına geçmiştir. Sarıyer Belediye Tiyatrosu bünyesinde oyunculuk eğitimi almış ve tiyatroda rol almıştır. Çiçek Taksi, Marziye, Yılan Hikayesi, Dedem Gofret ve Ben, Anne Babamla Evlensene, Kumsaldaki İzler, İki Arada, Aşk Olsun, Sihirli Annem, Canım Benim, El Bebek Gül Bebek, Sırça Köşk, Geniş Zamanlar, Oğlum İçin, Beni Unutma, Aile Reisi, Elde Var Hayat, Bebek İşi, Boynu Bükükler, Çanakkale Yüzyıllık Mühür dizilerinde almıştır

Nazlı Pınar Kaya Kimdir?

Nazlı Pınar Kaya 1992 yılı İstanbul doğumludur. Daha önce birçok dizide yer alan başarılı oyuncu Bulutların Ötesi, Küçük Kıyamet, Küçük Gelin ve Yetim Gönüller isimli dizilerde oynadı. Güzel oyuncu ayrıca Selam Bahara Yolculuk ve Sonsuz Aşk gibi sinema filmlerinde rol aldı.

Paylaş.

About Author

Leave A Reply