Eylül’de Dersleri Ekme Pahasına Gidilecek 3 Film

Whatsapp Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Yedinci Hayat/ What Happened to Monday

Vizyon Tarihi: 1 Eylül 2017

Yönetmen: Tommy Wirkola

Tür: Bilim Kurgu

Distopik bir gelecekte tek çocuk politikası zorunlu kılınmıştır. Babalarının haftanın her bir günü ile isimlendirdiği yedizler ise devlet tarafından uyutulmamak için herkesten saklanmak ve tek bir kimlik ile yaşamak zorundadırlar. Bir gün aralarından birinin kaybolması sonucu sokağa çıkmak ve kardeşlerini kurtarmak zorunda kalacaklardır.

Detaylı bilgi için buraya tıklayabilirsiniz.

 

L’amant Double / Tutku Oyunu

Vizyon Tarihi: 8 Eylül 2017

Yönetmen: François Ozon

Tür: Dram – Gerilim – Romantik

Kırılgan bir genç kadın olan Chloé, depresyondadır. Sorunlarının üstesinden gelmek için gittiği psikyatristi Paul’a kısa süre içinde aşık olur. Aylar sonra birlikte yaşamaya başlayan ikilinin sağlıklı görünen ilişkileri, Chloé’nin, sevgilisinin gerçek kimliğine dair ondan bir şeyler sakladığını keşfetmesiyle gerilimli bir hal alır ve çift arasında bir köşe kapmaca başlar.

Detaylı bilgi için buraya tıklayabilirsiniz.

Pokot / İz

Vizyon Tarihi: 22 Eylül 2017

Yönetmen: Agnieszka Holland, Kasia Adamik

Tür: Dram – Mistik – Suç

 “İZ / SPOOR”, karlar altındaki bir kasabada geçen, farklı türleri harmanlayan bir cinayet filmi. Astroloji tutkunu, vejetaryen ve hayvan hakları savunucusu Janina, emekliliğinden bu yana kasabada öğretmenlik yapmaktadır. Dağ evinde tek başına huzurlu bir hayat yaşayan Janina’nın çok sevdiği iki köpeği ansızın ortadan kaybolur ve bir komşusu öldürülür. Çok geçmeden kasabada başka esrarengiz cinayetler de işlenir. Kasaba halkı ve polisin araştırmalarının sonuçsuz kalması üzerine Janina, bu esrarengiz olayların izini kendisi takip etmeye başlar.

Detaylı bilgi için buraya tıklayabilirsiniz.

 

Paylaş.

About Author

Leave A Reply