3. Ankara Marka Festivali Başladı!

Whatsapp Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

3. Ankara Marka Festivali Başladı!

2015’ten beri düzenlenen Ankara Marka Festivali yine etkileyici bir organizasyonla başladı. Girişimcilerden reklamcılara, CEO’lardan tasarımcılara geniş bir konuşmacı kitlesine sahip olan bu etkinliğe ilgi her geçen gün büyüyor.

13-14-15 Aralık’ta ATO Congresium’ da düzenlenen 3. Ankara Marka Festivali’nde farklı alanların uzmanları tarafından yapılan sunumlar, iş dünyası hakkında değerli ipuçları veriyor. 3. Ankara Marka Festivali’nde dijital inovasyon, reklamcılık, markalaşma ve pazarlama gibi birçok iş alanında eğitimler almanız da mümkün. Üstelik online olarak kayıt yaptırabileceğiniz bu etkinlikler ücretsiz olarak verilmekte.

Saat 10.00’da başlayan etkinlikler 18.00’e kadar sürüyor.

3. Ankara Marka Festivali, Mustafa Sandal, Koray Avcı, Eser Yenenler, Metin Hara, Sunay Akın, İrem Derici gibi birçok ünlü ismin yaptığı sunum ve performanslar, kendinizi geliştirirken eğlenmenizi de sağlıyor. Günümüzün nabzını tutmak, gelişen ve değişen dünyaya uyum sağlamak ve uzmanların tecrübelerinden faydalanmak için eşsiz fırsatlar sunan 3. Ankara Marka Festivali sizleri bekliyor!

Ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

 

Paylaş.

About Author

Leave A Reply