Ugly Sneakrs Nedir? Ne İşe Yarar? Neden Varlar?

Whatsapp Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Şimdi başlığı okurken yine ne diyor bu dediğinizi duyar gibiyim. Pek çoğunuza uzak, ilgilenenlerin ise çoktan duyduğu ya da duymak üzere olduğu, moda dünyasını kasıp kavuran UGLY SNEAKRS’lardan bahsetmek istedim sizlere.

Bu ayakkabıları ilk gördüğümde başlıktaki 3 soruyu ister istemez sordum kendime. Hayır madem UGLY diyorsun be kardeşim o zaman neden alıp giyiyorsun. Evet ismi gibi bu ayakkabılar gerçekten çok çirkin. Fakat ve lakin giyenin, yakıştıranın, taşıyanın da çok güzel, farklı  bi o kadar da cool bir görüntü oluşturmasını sağlıyor.  Bunun dışında da çok bir olayının olduğunu düşünmüyorum ki kendime sorduğum bu soruların cevabını da verebilmiş değilim.

Her ne kadar bu çirkin ayakkabılar hayatımıza yeni girmiş gibi görünse de ben her birini 90’lı yıllarda o dönemin gençlerinin giydiği denim altı spor ayakkabılarına çok benzetiyorum. Tabi bu akımı yaratan şimdilik daha çok dünyaca ünlü markalar ve bunların özel tasarımları. Hatta bu akımın ilk tohumlarını Balenciaga atmış diğer markalarda buna kayıtsız kalmayarak devamını getirmişler. Bununla beraber Balenciaga tüm dünyada sold out durumda. Sizler için seçtiğim ugly sneakers’ları fiyatlarıyla beraber yazımın devamında görebilirisiniz.

BALENCİAGA

850$

LOUİS VUİTTON

1090 $

NIKE

599.90 TL

GUCCI

740$

820 $

ZARA

199.95 TL

H&M

269 TL

Facebook'la Yorum Bırak
Paylaş.

About Author

Leave A Reply