Tek Kuruş Harcamadan İtalya’da 9 Gün Erasmus + Eğitim Kursu

Whatsapp Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

İtalya-youthart YOUTHART’ı 2 kişilik ekibin temsil edeceği, toplam 22 katılımcının yer alacağı, İtalya Sicilya’nın Modeca şehrinde, 10 – 19 Ekim 2017 tarihlerinde gerçekleştirilecek olan “We Radio” başlıklı, “Gençlik Katılımı” temasını işleyen Erasmus+ Gençlik Değişimi projemize, gençlik çalışmalarıyla ilgilenen, proje teması hakkında bilgili ve ilgili, gönüllülük bilinci olan katılımcılar seçilecektir.

Bu proje, Erasmus+ Programı kapsamında fonlandığı için, katılımcıların yolculuk masrafları kilometre cinsinden hesaplanacaktır. Proje sözleşmesinde Türkiye katılımcılarının kişi başı toplam seyahat harcamaları üst limiti 275€ olarak belirtilmiştir. Vize işlemleri ile ilgili ev sahibi organizasyon ile yazışma yapılacak ve tüm vize harcamalarının belgeleri ibraz edilecektir. Pasaport ve vize durumunuzu proje başvurunuzda özellikle belirtiniz. Pasaport ve vize işlemlerinin yürütülmesinden ve takibinden ve proje ile ilgili diğer seyahat hazırlıklarından katılımcılar kendileri sorumludur.

Proje tarihlerindeki konaklama, yeme-içme ve aktivite giderleri ev sahibi kuruluş tarafından karşılanacaktır. YOUTHART’ın projenin fiziki organizasyonunda bir sorumluluğu yoktur.

Katılımcıların Erasmus+ Programı kapsamındaki sorumlulukları, proje başvuru formunda yer alan “Proje Sözleşmesi”nde açık ve net olarak belirtilmiştir. Projeye seçilen katılımcılar bu sözleşme kurallarına göre projeyede yer alacaklardır. Özellikle maddi kurallar açısından ileride sıkıntı yaşamamak adına bu sözleşmeyi dikkatlice okumak ve buna uygun hareket etmek katılımcıların sorumluluğudur. YOUTHART Proje Sözleşmesi’ni tekrar okumak için tıklayınız.

Projeye başvurabilmek ve katılabilmek için YOUTHART üyelik işlemlerini tamamlamanız gerekmektedir. Üyelik İşlemleri hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Projemizin katılımcıları, dernek üyeleri arasından, sadece websitemizden yapılan başvurular değerlendirilerek YOUTHART Yönetim Kurulu ve ev sahibi organizasyon tarafından belirlenecektir.

Son Başvuru Tarihi: 15 Ağustos 2017 Salı, saat 17:00

Kaynak: https://youthart.org.tr/genclik-degisimi-modeca-italya-ekim-2017.html

Paylaş.

About Author

Leave A Reply