Sosyal İnovasyon İçin Gençlik Hareketi

Whatsapp Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

14 Nisan Pazar günü imeceLAB ve Robert Kolej Sosyal Girişimcilik Kulübü tarafından düzenlenecek Sosyal İnovasyon İçin Gençlik Hareketi etkinliği lise ve üniversite öğrencilerinin bir araya getirecek. 

  • İlham Konuşmaları: Aralarında küratör, sporcu ve sosyal girişimcilerin de bulunduğu 5 ilham konuşmacısının hikâyesini dineleyeceksin

  • Orienteering: Sosyal inovasyonla ilgili bilgini artıracak, aynı zamanda bolca eğleneceğin bir oyun ile kampüste gizlenen ipuçlarını takip ederek cevapları .bir araya getirip oyunu tamamlamaya çalışacaksın.

  • Yenilikçi Çözüm Geliştirme: Katılımcılar, takımlar hâlinde atölye sınıflarına ayrılacak. E-bursum, imeceLAB, Girişimcilik Vakfı, Kodluyoruz, Mektepp, reflect ve Toyi gibi sosyal girişim ve oluşumların karşılaştıkları meselelere yönelik, insan odaklı tasarım metodolojisi ile çözümler geliştirmeye çalışacaksın.

  • Kapanış Etkinliği: Takımlara verilen meselelerin çözüm önerilerini atölye sınıflarından seçilen takımlar sunacak.

Sosyal inovasyonu birlikte deneyimlemek, sosyal girişimcilerle tanışmak ve çözüm üretmeye aktif olarak dahil olmak için etkinliğe aşağıdaki butona tıklayarak kayıt olabilirsin.

Mekân: Robert Kolej

14 Nisan Pazar
09:00 – 17:00

Paylaş.

About Author

Leave A Reply