İndirimli Sinema Bileti Fırsatını Yakala! | Öğrenci Dostu Tavsiyeler

Whatsapp Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Kasım ayına çarşamba günü itibari ile girmiş bulunuyoruz. Sonbahar şiddetlenip yerini kışa bırakmaya hazırlanırken havadaki değişimi iliklerimize kadar üşüyerek hissedebiliyoruz. Hal böyle olunca eve tıkılıp kalmak istemeyen, arkadaşlarıyla, sevgilisiyle vakit geçirmek isteyenlerin de ilk tercihi kapalı mekanlardaki etkinlikler oluyor. Günümüzde etrafımız AVM’lerle sarılmışken, neredeyse her AVM’nin içinde bir sinema varken akla gelen ilk şey “sinemaya gitmek” oluyor. Büyük bir şevkle vizyondaki filmlere, seanslara bakan gençler bilet fiyatlarını görünce donup kalıyorlardır eminim ki (19 liraya öğrenci bileti mi olur be insafsız Cinemaximum!). İşte tam da bu anda size süper bir haber vermeye geldim. Daha ucuza sinema bileti alabileceğin bir yol biliyorum!

Peki Ama Nasıl?

Şu sıralar Fırsat.me ve Fırsatbufırsat siteleri Cinemaximumlarda geçerli sinema bileti fırsatı sunmuş durumdalar. Fırsat.me sitesindeki kampanya Pazartesi-Salı-Çarşamba-Perşembe günleri için geçerli iken Fırsatbufırsat’taki kampanya her gün geçerli. Hal böyle olunca Fırsatbufırsat’ın fiyatları 1-1.5 lira daha fazla olabiliyor.

Fırsatı Satın Aldım, Peki Ya Sonrası?

Gitmek istediğin sinemanın sitesini açıp istediğin filmi seçiyorsun. Sonrasında Tam, Öğrenci gibi fiyat seçeneklerinin olduğu kısımda PNR numarası girişi için ayrılmış bir yer göreceksin. Kampanya kodunu kopyalayıp buraya yapıştırdıktan sonra “Ekle” butonuna bas ve bekle. Sayfa yüklenince en alta PNR yazan bir satır eklendiğini göreceksin. Üstteki tam veya öğrenci kısmından hiçbir seçim yapmadan “Devam Et” butonuna bas ve koltuk seçimine ilerle. Burada bilgilerini girdikten sonra hizmet bedeli olarak 1.5 lira gibi bir ödeme daha yapman gerekiyor. Eğer oturacağım koltuk önceden belli olmasa da olur canım diyorsan, o zaman istediğin Cinemaximum gişesine fırsat kodunu göstererek biletini alabilirsin. Hadi, ne duruyorsun? Koş, fırsatı yakala!

Paylaş.

About Author

Leave A Reply