Mentorluk Eğitimi Katılımcılarını Arıyor!

Whatsapp Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

İstanbul Bilgi Üniversitesi Sivil Toplum Çalışmaları Merkezi (STÇM) sivil toplum kuruluşları ve tüzel kişiliğe sahip olmayan sivil oluşumları çeşitli araçlarla destekleyerek sivil toplumun gelişmesi için faaliyetlerini yürütmektedir.

STÇM ile ilgili ayrıntılı bilgiye internet sitesinden ve faaliyet raporundanulaşabilirsiniz.

Sivil toplum kuruluşları ve tüzel kişiliğe sahip . olmayan sivil oluşumların yenilikçi yaklaşımlarla kapasitelerinin geliştirilmesi . amacıyla oluşturulan mentorluk programı kapsamında 2014’den beri 68 kişi mentor olarak 87 STÖ’ye destek sunmuştur. Halen Sosyal Kuluçka Merkezi ve Sivil Toplum Değişim Programı kapsamında yararlanılan. mentorlar, yerel ve uluslararası alanda çeşitli görevler üstlenerek çalışmalarına devam etmektedir.

STÇM Avrupa Birliği tarafından finanse edilen  “Örgütlenme Özgürlüğü ve Katılım Hakkının Daha Fazla Geliştirilmesi için STK’lar ve Sivil Ağların Kapasitesinin Geliştirilmesi” projesi kapsamında sivil toplum kuruluşları ve tüzel kişiliğe sahip olmayan sivil oluşumlara destek vermek üzere yeni mentorlar aramaktadır.

“Mentorluk Eğitimi”  19-21 Nisan 2019 tarihleri arasında 3 gün boyunca tam zamanlı olarak İstanbul’da gerçekleştirilecektir. İstanbul dışından gelecek katılımcıların ulaşım ve konaklama masrafları karşılanacaktır.

Son başvuru tarihi: 23 Mart 2019

 

Paylaş.

About Author

Leave A Reply