Kasımın Kasvetine Yakışan 5 Harika Oyun

Whatsapp Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Havaların iyice soğuduğu ve sınavların geçtiği bu dönemlerde hepimizin odaya kapanıp bir tatile ihtiyacı oluyor, bu kafa tatili dönemindeyken ne oynasak diye düşünenlere Kasım’da oyun oynamak başkadır diyor ve sizin için 10 tane oyun derliyoruz;

1. ICEWIND DALE

Bir RPG klasiği olan Icewind Dale’de oluşturduğumuz grup ile harika atmosferde maceradan maceraya koşuyoruz. Müzikleri ile kış teması ile bizi bambaşka diyarlara sürüklüyor Icewind Dale.

Steam için tıklayabilirsiniz.

2.  METRO SERİSİ

Dmitriy Gluhovskiy’nin romanlarından uyarlama olan Metro serisinde nükleer savaş sonrası Moskova’dayız. Müthiş kış atmosferi, güzel hikayesiyle ve gerilim sekanslarıyla Moskova’nın altında yaşam sürdürmeye çalışıp üstünde de yaratık avına çıkıyoruz.

Steam için tıklayabilirsiniz.

 3. THE LONG DARK

Ağır kışta kendinizi karların üstünde buluyorsunuz siz ne yapardınız? Tam da bu sorunun cevabını alıyoruz bu oyunu oynarken. Açlığımızı gidermek için avlanıyor, kar eritip su kaynatıyor ve hasta olmamaya çalışıyoruz. Hayatta kalmak için büyük uğraşlar vereceğiniz The Long Dark size iyi bir simülasyon ve atmosfer sunuyor.

Steam için tıklayabilirsiniz.

4. CASTLEVANIA: LORDS OF SHADOW 

Kendimizi odaya kapattık, atıştırmalıklarımı ve çay kahvemizi hazırladık geriye ayaklarımızı uzatıp bu oyunun içine dalmak kalıyor. Karanlık atmosferde gerilimli anlar yaşayıp fantastik diyarlarda yaratıklar katledip bir de üstüne bulmacalar çözdüğümüz bu oyuna saatlerinizi rahatlıkla verebilirsiniz.

Steam için tıklayabilirsiniz.

5. UNWORTHY

Son zamanlarda çok fazla rastladığımız Souls-Like oyun türü bu oyunda çok iyi işlenmiş. Birbirinden zor bosslar ve iyi bir atmosfere sahip olan Unworthy’de saatlerinizi, sinirlerinize hakim olmaya çalışarak geçireceksiniz.

Steam için tıklayabilirsiniz.

BONUS: Football Manager 2019

Futbolseverlerin vazgeçilmezi Football Manager bu sene de yenilikleriyle karşımıza çıktı. Teknik direktör olma hissiyatını derinden yaşadığımız bu oyunda bizi bekleyen nice şampiyonluklar, nice kupalar, nice transferler var.

Facebook'la Yorum Bırak
Paylaş.

About Author

Leave A Reply