GDG Devfest 7 Ekim’de Eskişehir’de!

Whatsapp Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Her sene ülkemizin farklı şehirlerinde düzenlenen GDG Devfest  birbirinden tecrübeli konuşmacılarıyla bu sene de Eskişehir’e geliyor!

Tabi öncelikle bilmeyenler için anlatalım. Nedir bu GDG Devfest?  Kısaltılmış adı GDG yani Google Developer Groups olan bu etkinlikte yerli ve yabancı birçok yazılımcı sponsorlar aracılığıyla bir araya getiriliyor ve farklı  şehirlerde kendi alanlarıyla ilgili konuşmalar yapıyorlar. 2013 yılında ilk defa İstanbul’da düzenlenen bu etkinlik ülkemizde de büyük ses getirdikten sonra diğer büyük şehirlerimizde de her sene düzenli olarak yapılmaya başladı. Bu sayede yazılıma ve teknolojiye merak duyan herkese ulaşmaya çalışıyorlar.  Google da tabi ki bu etkinliğin en büyük destekçisi olarak yer alıyor.

GDG Devfest Eskişehir!

Her sene sadece bir kere düzenlenen bu etkinliğe katılmak da çok kolay!

Etkinliğe katılmak için öncelikle buradaki linkten kayıt olmanız gerekiyor.

Konferans verecek tüm konuşmacılara ve onlar hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak için bu adresi ziyaret edebilirsiniz.

 

Etkinlik Programı

GDG Devfest etkinlik programı ve konuşmacıların Konularını bu görselden inceleyebilirsiniz

7 Ekim 2017’de  Saat 10.00 da başlayacak olan Devfest Anadolu Üniversitesi Yunus Emre Kampüsü Öğrenci Merkezinde yapılacaktır.

Son olarak daha önceki etkinliklerden bir fotoğrafla sizlere veda ediyorum. Unutmadan; yarın hava yağmurlu olabilirmiş. Giderken şemsiyelerinizi almayı unutmayın!

fotoğraf1

GDG ekibi ve katılımcılarıyla bir fotoğraf

Paylaş.

About Author

Leave A Reply