Erkekler Kışa Hazır Mı? | Stil Önerileri

Whatsapp Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Kış biraz geç de olsa artık balkanlardan mı nereden geldiği belli olmayan bir soğukla yüzünü gösterdi. Yazlıkları gardrobun en diplerine fırlattığımız şu günlerde kışlık alışverişine başlamadıysanız biran önce başlamalısınız.

Bu yıl mağazalardaki kış modasına baktığımızda geçen yıl kadınların üzerinde sık sık gördüğümüz triko ve örgü kalın kazak çılgınlığının biz erkeklere de bulaştığını açık ve net şekilde görüyoruz. Gel gelelim sevgili kardeşlerim, biz bu kazakları nasıl seçmeliyiz ve nasıl kombinlemeliyiz?

Hali hazırda pek çok ünlü markanın koleksiyonunda yer alan, genelde angora tavşanının kürkünün kırpılmasıyla elde edilen bu yün kazaklarla bu yıl oldukça ısınacağız. Eğer diyosan ki kardeşim kaşmir, angora  iyi güzel de fiyatları nedir? Sezon trendi olduğu için şu an kazaklar oldukça yüksek fiyatlardan satışa çıkmış durumda. Düşük bütçeyle de şık ve cool görünmek isteyen arkadaşlar eskiye dönüş yapıp el örgüsü kazakları tercih edebilir. Emin olun, pek çok markada bulunan kazaklar annelerimizin ördüklerinden iyi değil.

Ben tercihen çok kalın kazakları günlük yaşantımda seçmiyorum. Daha çok ince triko ürünleri içlerine gömlek giyerek kombinliyorum. Bu şekilde genç, dinamik aynı zamanda klas bir görüntü yakalıyorum. 

Pek çok marka bu yöntemi kullanıp kazakları gömleklerle birleştirdi ama bunu kazak üstüne giydirdikleri oduncu gömleklerle ya da jean ceketlerle tamamlamayı tercih ettiler.

90’ların yüksek bel kot pantolon içine tıkıştırılan kazaklarını babalarımızın fotoğraflarından birçoğumuz hatırlarız. Evet arkadaşlar, şimdi esas ilham kaynaklarımız babalarımız.

Bu fotoğrafları albümlerden çıkarıyoruz ve birebir aynı kombinleri yapıyoruz!

Paylaş.

About Author

Leave A Reply