Elon Adamı Uzaya Araba Yolladı!

Whatsapp Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Elon derken Musk, Elon Musk hani şu fotoğrafıyla hepimizin gönlünü feth eden idol olan girişimci, iş adamı, dahi, manyak, çılgın değişik olan abi.

Bundan çooook çoook önce sayılmayacak bir tarihte yani dün  😮  06.02.2018 tarihinde Tesla Roadster’ı (yaklaşık 1 milyon TL’cik ) koydu rokete fırlattı Mars’a. Sanmayın bu hareket ile sadece bize bir mesaj verdi uzaylıları da es geçmedi tabi.

Diyor ki bu devre dünya da insanlar tarafından yapıldı valla uzaylı muzaylı dinlemem alırız aşağıya görürsün Mars’ın kaç bucak olduğunu.

Bu  kadarla kaldı mı kalmadııı. Yanda iki tane küçük roketler var ya artık göz mü desem, itici güç mü desem bilemedim onlarda görevi yaptıktan sonra belirlenen alanın tam ortasına iniş yaptılar. Bi uzay havası alıp geldiler yani.

Ki burada biz yazılımcılara ses olan bir abimin twitine de yer vermek istiyorum;

Ben oldukça heyecanlandım izlerken, siz izlemediniz mi? Hemen aşağıda.

Oldukça güzel, bazılarımızın biz yemeğe ekmek bulamıyoruz adam Tesla’sını yolluyor uzaya hey babam hey dediğimiz, bazılarımızın orada çalışma hayali kurup derin derin iç çektiği Elon reis KAFAKAFAKA  olarak seninle bir röportaj yapmak isteriz. YouTube kanalımıza da abone olmayı unutma.

Seni, insanlığı, uzaylıları, tüm şerefli ve onurlu yaşayan tüm canlıları çok seviyoruz. Öptük bro.

Paylaş.

About Author

1996 yılında Kırklareli 'de doğdum. Lise döneminden itibaren yazılım geliştirme ile ilgileniyorum.2017 yılı Microsoft Öğrenci Partneriyim.PHP Laravel ile web, C# ile chatbot uygulamaları geliştiriyorum.Misface isimli her öğrenciye en az bir ücretsiz mentor desteği verdiğimiz startup'ta kurucu ortak ve back-end yazılım geliştirici olarak freelance destek veriyorum. Kendi Siteni Kendi Koru temel siber güvenlik kitabının yazarıyım.

Leave A Reply