Efsaneler Diyarı: Clash Royale

Whatsapp Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Çıktığı ilk günden beri yoğun ilgi gören oyunlardan biridir Clash Royale . Gerek grafik kalitesi gerekse karekterlerin şirin görünmesiyle oyun severlerin gönlünde ayrı bir yer tutmuştur.

Eş zamanlı savaş hizmeti sunması oyuna avantaj kazandırıyor. Garip olan yanlarından birisi de oyunun her yaşa hitap etmesi. Büyüklü küçüklü herkes zevkle oynayabilir.Oyunda şansa pek de yer verilmiyor desek yeridir.

Çünkü hazırlayacağın deste ile hem savunma hemde hücum anlamında işe yarar olmalı ve doğru yerde doğru kartı oyuna sürmelisin. Bunların hepsini düşünerek hazırlaman gerekiyor oyun desteni. Ayrıca istenildiğinde kendi arkadaşlarınla gerek 2V2 gerek 1V1 savaş imkanı sunulması oyuna ayrı hava katıyor. Bütün oyuncular bilir ki bazen oyunlarda sözden sonra gelen kapışma her şeyin bi’ sonuca bağlanmasında daha işlevli oluyor.

Şu an hala yüksek oyuncu kitlesine sahip olmasının en büyük sebebi ise düşük işletim sistemine sahip telefonlardan desteğini çekmemiş olmamasıdır. Bunun için oyunun yapımcısı SUPERCELL‘ e teşekkür etmemiz gerekir.

Sizlere küçük bir tüyo: “Oyunu oynarken destenizin ortalama iksir bedelini düşük tutmaya çalışın.” : )

Paylaş.

Leave A Reply