Teknoloji Tedarikçisinden Yenilik: Dijital Etiket Sistemi

Whatsapp Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

 MediaMarkt, dijitalleşmeyle birlikte yeniden şekillenen perakendecilik sektörüne dijital etiket sistemiyle öncülük etmeyi amaçlıyor. Sektörü anlık olarak takip eden MediaMarkt, dijital etiket sistemiyle her an raflarındaki fiyatlarını güncelliyor.

Elektronik fiyat etiketi sisteminin çoklu kanal stratejisinin önemli bir parçası olduğuna değinen MediaMarkt Türkiye İcra Kurulu Başkanı Yenal Gökyıldırım, “Dijitalleşme stratejimiz doğrultusunda müşterilerimize sunduğumuz rakipsiz fiyatlarımızı anlık değişikliklerle mağazalarımıza taşıyoruz.

Dijital etiket sisteminin avantajları nedir?

Ayrıca bu teknolojiyle hem fiziksel mağazalarımızda hem de online satış noktalarımızdaki fiyatların her zaman eşleşmesine olanak tanıyoruz. Anlık olarak rakipsiz fiyatları tespit ederek en güncel ve uygun fiyatları sunan sistem sayesinde tüketicilerimizin yüzünü güldürmeye devam ediyoruz” dedi.

MediaMarkt dijital etiket sistemi nedir?

Son teknolojiyi yakından takip eden tüketicilere yönelik oluşturulan dijital etiket sistemi,

geçtiğimiz yıl 4 milyon avroluk yatırımla Türkiye’deki tüm MediaMarkt mağazalarına yerleştirildi.

Dijital etiket sistemi ile tüketicilerini buluşturan MediaMarkt, 13-15 Ekim tarihleri arasında geçerli olacak kampanyasıyla, beyaz eşyadan televizyona, akıllı telefondan dizüstü bilgisayarlara kadar birçok ürünü yüzde 25’e varan indirimlerle sunuyor.

Paylaş.

Leave A Reply