Deniz, Kum, Güneş ve %100 Müzik: Zeytinli Rock Festivali 

Whatsapp Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Zeytinli Rock Festivali (yazının devamında ZRF olarak geçecek) yıllardır Rockseverlerin buluşma noktası. Milyon Yapım tarafından, Umut Kuzey genel koordinatörlüğünde organizasyonu yapılan ZRF, bu yıl da rock ve alternatif müzik dünyasının en kaliteli sanatçılarını bir araya getiriyor. Edremit Belediyesi desteği ve Kralpop TV sponsorluğunda gerçekleşecek ZRF yüz binlerce Rocksevere ev sahipliği yapacak.  Klasik giriş cümlelerini geçtiğimize göre festival ile ilgili düşüncelerimi aktarayım sizlere.

Her ne kadar ufak tefek aksaklıklar yaşansa da festival ruhu dediğimiz birlik ve beraberlik bu eksikleri örtüyor. Ortam çok güzel. Kafasında soru işareti olanlar için, sıkça sorulan sorulara elimden geldiğince cevap vereyim.

  •  Orada güvenliğimi nasıl sağlayacağım?

Bu konuda endişelenmenize gerek yok. İçeride her dakika rahatça ulaşabileceğiniz güvenlik görevlileri, alan dışında ise polisler bekliyor. Ayrıca söylemek gerekirse ben festivalde böyle bir olayla karşılaşmadım şu zamana kadar.

Seksendört, Zeytinli Rock Festivali Sahnesi’ndeydi! ?? #zrf2017 #zeytinlirockfest #zeytinlirockfestivali #yüzdeyüzmüzik #milyonyapim

Zeytinli Rock Festivali (@zeytinlirockfestivali)’in paylaştığı bir gönderi ()

  • Yaş ortalaması nasıl? 

Yaş ortalaması diye bir şey yok. Burada herkes genç. ?

Festivalin ilk günü, geçen yılın en yoğun gününü aratmadı. ?#dününözeti #zrf2017 #yüzdeyüzmüzik #milyonyapim #zeytinlirockfestivali

Zeytinli Rock Festivali (@zeytinlirockfestivali)’in paylaştığı bir gönderi ()

  • İçeride ortam nasıl? 

Alan içerisinde ana sahne ve keşif sahnesi olmak üzere iki adet sahne var. Biri durduğu an diğeri başlıyor. (%100 müzik sloganının hakkını veriyorlar.)

Alkollü alkolsüz içecekler, sigara, yemek vb. satışı yapan standlar var. Dışarı çıkmadan bütün ihtiyaçlarınızı giderebilirsiniz.

Eğer kamplı olarak gelmeyi düşünüyorsanız içiniz rahat olsun alan size tüm imkanları sunuyor.

Bilet satışlarımız festival gişemizde ve Biletix’te devam ediyor! ?bit.ly/zrfbilet #zrf2017 #milyonyapım #yuzdeyuzmuzik #zeytinlirockfestivali

Zeytinli Rock Festivali (@zeytinlirockfestivali)’in paylaştığı bir gönderi ()

  • İçeride hırsızlık oluyor mu? 

Bu soruya şöyle cevap vermek istiyorum: Dışarıda hırsızlık olmuyor mu? İnsanın olduğu her yerde kötü şeyler olabilir ancak yine de festival alanında değerli bir şeyinizin çalınacağını düşünmüyorum. İçeride eğlenen insanlar tamamen sizin gibi.

#Repost @theadamlar with @appreposter 18:55′ te Zeytinli Rock Festivali sahnesindeyiz! #zrf2017 #yüzdyüzmüzik #milyonyapim #zeytinlirockfest

Zeytinli Rock Festivali (@zeytinlirockfestivali)’in paylaştığı bir gönderi ()

  • Festivale nasıl gelebilirim? 

23-27 Ağustos tarihlerinde yapılan festivale Biletix‘ten ya da bilet satışı yapan anlaşmalı yerlerden biletinizi alarak gelebilirsiniz.

 

Paylaş.

About Author

Sanat, edebiyat aşığı, şiir ile uğraşan, okumayı yazmaktan daha çok seven, her çeşit canlı ile iletişim kurabilen biriyim. Uzun cümleleri severim, karmaşık anlatımdan hoşlanmam.Görüş ve önerilerinizi twitterdan @batuhanderki hesabına iletebilirsiniz.

Leave A Reply