Beklenen Yarışma Başlıyor! | IZTECH RoboLeague’17

Whatsapp Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

İzmir Yüksek Teknoloji Entitüsü (IZTECH) IEEE Öğrenci Kolu’nun organize ettiği, RoboLeague 2017′nin kayıtları açıldı!

Geçen yıl Türkiye’nin dört bir yanından sayıları 800’ün üzerinde her yaştan robot meraklılarını ağırlayan ve eğlenceli ortamıyla büyük övgüler alan yarışma bu sene de 21- 22 Ekim 2017 tarihlerinde İYTE kampsünde gerçekleşecek.

Bu yıl 6.sı düzenlenecek olan etkinlikte biribirinden farklı 7 kategotide robotlar birbiriyle kapışacak ve kategori birincileri seçilecek.

İster Tek Başına İster Robot Takımınla

Çizgi İzleyen,  Mini Sumo,  Arazi,  Çizgi Labirent isimli ilginç kategorilerin yanına bu yıl ilk kez Futro isimli takım halinde katılıma açık kategori ve kendi özgün kategorileri Tasarla-Yap-Yarıştırıda ekleyen ekip robotların ligini yepyeni boyutlara taşıyor.

Farklı robotlar hızlarıyla, güçleriyle veya koordinasyon yetenekleriyle birbirlerinin önüne geçmek için yarışacaklarken Serbest Kategoride ise klasik olarak kategorilendirilmiş robotların dışında farklı amaçlarla tasarlanmış kategori üstü robotlar sergilenecek.

Teknopark İzmirNuhİzmir Atatürk Organize Sanayi BölgesiNescafeRobiduck, ve KAFAKAMPÜS‘ün sponsorluğunda gerçekleşecek etkinlik için tüm detaylara aşağıdaki linklerden ulaşabilirisiniz.

 

IZTECH RoboLeague kayıtları açıldı! Detaylı bilgi ve kayıt olmak için – > irl.iyte.edu.tr

IEEE İYTE (@ieeeiyte)’in paylaştığı bir gönderi ()

IZTECH RoboLeague 2017′nin tüm detaylar ulaşabileceğiniz sitesi için tıklayabilirsiniz.

Twitter

Instagram

Facebook

 

 

 

 

 

 

Paylaş.

Leave A Reply