Beklenen Etkinlik Geldi!

Whatsapp Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Anadolu Üniversitesi Kariyer Kulübü’nün düzenlediği ve bu yıl 10. su yapılacak olan Kişisel Gelişim Zirvesi’nin tarihi belli oldu.

Daha önce Semih Saygıner, Aşkım Kapışmak, Ömer Karapınar, İrfan Değirmenci gibi isimlerin katıldığı etkinlik bu yıl da yine iddialı isimlerle karşımızda. 9-10 Aralık 2017 tarihinde Anadolu Üniversitesi Atatürk Kültür ve Sanat Merkezinde gerçekleşecek etkinlikte bakalım kimler var?

Erdem Aksakal/SAP Ortadoğu ve Kuzey Afrika Bölgesi Pazarlama Direktörü, Yazar

Lisede öğrenciliği sırasında yazma alışkanlığı kazanan Erdem Aksakal daha sonra İTÜ Elektronik Haberleşme Mühendisliğinden mezun oldu. Vestel, Ericsson gibi teknik birimkerde çalıştı ve Ericsson’da çalışırken 22 ülkeyi kapsayan Ortadoğu Bölgesinde Pazarlama ve Strateji Yöneticiliği yaptı. Fırsat buldukça yazmaya çalıştı ve 2016 yılında beyaz yakalıların hayatını anlatan ”Mezeleri Güzel” kitabını yayınladı. OT ve Digital Age dergilerinde de yazan Erdem Aksakal aynı zamanda Bilgi Üniversitesinde Dijital Pazarlama dersi vermekte.

Dr. Sertaç Doğanay/Eğitmen,Pazarlamacı ve Danışman

İstanbul Tıp Fakültesinden mezun olduktan sonra ilaç sektörüne atılmış ve birçok firmada pazarlama, satış ve iletişim alanlarında üst düzey yöneticilik yapmıştır. Sağlık ve ilaç sektörüne yönelik dijital pazarlama hizmeti veren Social Touch ajansının, Türkiye’de alanında ilk ve tek olan dijital sağlık konulu blog Tek Doz Dijital‘in kurucusu ve Doktorlarsitesi.net‘in ortağıdır.

İbrahim Selim/Oyuncu, Sanatçı

1979 Ankara doğumlu olan İbrahim Selim. 3 sene biyoloji bölümü okuduktan sonra Hacettepe Ankara Devlet Konservatuvarını bitirdi. Ankara’da günlük TRT dizileri ile oyunculuğa başladı ve daha sonra İstanbul’a taşındı.Burada DOT Tiyatro‘ya girdi. 2016 yılında ‘Bunu Ben de Yaparım‘ adlı oyundaki performansı ile Afife Jale Tiyatro Ödüllerinde ‘Yılın En Başarılı Erkek Oyuncusu’ ödülünü kazandı. Son dönemde ‘Stolk‘ adlı Youtube kanalı ile karşımıza çıktı.

Mehmet Genç/Fotoğrafçı,Gezgin

19 Mayıs Üniversitesi Elektronik bölümünden mezun olmuştur. Profesyonel fotoğrafçılık yapan Mehmet Genç çalıştığı firmanın onu 2 haftalık yurtdışına yollaması ile hayatı değişmiştir. Geri döndüğünde radikal bir kararla tüm kariyerini bırakıp freelance fotoğrafçılığa ve yavaş yavaş dünyayı gezmeye başlamıştır. 1000 günlük dünyayı gezme serüveninden sonra bunu kitaba dönüştürmüş ve ‘Rotasız Seyyah Yol Hikayeleri‘ kitabını yazmış ve kitap 14. baskıya ulaşmıştır. Aynı zamanda ‘Çok Güzelsin Demenin Etkileri‘ fotoğrafları ilgi görmüştür.

Ece Çiftçi/Sosyolog,Sosyal Girişimci

Sosyoloji okurken sosyal sorumluluk projesine resmiyet kazandırıp SosyalBen Derneği olarak çalışmalarını sürdürdü. Bölümünü bitirdikten sonra Oxford ve Harvard Üniversitelerine yüksek lisans için kabul edildi fakat Ece Çiftçi yüksek lisans yerine kurumsal ve bireysel  sosyal sorumluluk proje danışmanlığı veren SosyalBen Akademi şirketini kurdu. Daha sonra da SosyalBen’in çalışmalarını vakıf olarak devam etmesine karar verdi.

Nasuh Mahruki/Profesyonel Dağcı,Gezgin,Yazar,Motivasyon Konuşmacısı

21 Mayıs 1968’de İstanbul’da doğdu. Milli sporcu, profesyonel dağcı, yazar ve fotoğrafçı olan Mahruki aynı zamanda dağcılık,mağaracılık, yamaç paraşütü, aletli dalış, motor sporları, yelken ve bisiklet sporları yapmaktadır. Sovyet Asya’nın 7000 metreden yüksek beş tırmanışını da tamamlayarak, Rusya Dağcılık Federasyonu tarafından, hala Türkiye’de tekrarı yapılmayan ‘Kar Leoparı‘ unvanını aldı. Aynı zamanda Everest Dağı‘na tırmanan ilk Türk ve dünyadaki ilk müslüman dağcı ve Yedi Zirveler projesini tamamlayan dünyanın en genç dağcısı oldu.

Dr. Serkan Karaismailoğlu/Akademisyen,Yazar

Hacettepe Üniversitesi Biyoloji bölümünü tamamladı. Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Fizyoloji Anabilim dalında yüksek lisans ve doktorasını yaptı. Beyin cinsiyeti başta olmak üzere çeşitli konularda çalışmalarına devam etmektedir. 2009 yılında Ulusal Fizyoloji Kongresinde ‘En İyi Genç Araştırmacı‘ ödülünü almıştır. 2015 yılında ‘Kadın Beyni Erkek Beyni‘ adlı kitabı yayınlanmıştır. 2016 Yılında TÜBİTAK desteği ile ‘Fizyopia‘ adlı teknokent şirketini kurmuş ve halen yöneticiliği yapmaya devam etmektedir.

#AdımınıAt sloganıyla gerçekleşecek olan etkinliğe katılmak isteyenler 27 Kasımdan itibaren KYK, İİBF, YDYO, Kütüphanedeki stantlardan ya da öğrenci merkezindeki kulüp ofisinden kayıt olabilirler.

Ayrıntılı Bilgi İçin Tıklayınız.

Paylaş.

About Author

Anadolu üniversitesinde eczacılık okuyorum. Hayatımı 'Sev!, Gülümse!, Hayal Et!' mottosuna göre yaşıyorum bu yüzden genelde güler yüzlü bir insanımdır. Büyük işler yapmayı seviyorum çünkü insanlara hem gülüp hem de ciddi işler başarılabileceğini göstermek istiyorum.

Leave A Reply