1 Beyaz T-Shırt ile Kaç Kombin Yapılır? | Erkek Modası

Whatsapp Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Hem kolay hem şık hem de havalı evet bunların hepsini bir arada bulunduran bizi de uğraştırmayan şey 1 basic beyaz bir t-shırt (keşke her şey bu kadar kolay olsa.). Kadınlara sorsak eminim hepsi bu parçaya bayılıyorlar peki bu beyaz t-shırtü nasıl kombinlemeliyiz ?

Her markada ucuzu pahalısı pamuklusu likralısı her çeşidini kolaylıkla bulabileceğiniz bu parçayı neredeyse her şekilde giyebilirsiniz. İster cebi olsun ister v ister bisiklet yaka mutlaka hepimizin dolabında bu parça mutlaka olmalı. Dikkat etmemiz gereken ise bu t-shırt gerçekten beyaz olmalı. Yıkanmaktan ölmüş, “beni giyme !!! toz bezi yap beni” diye bağıran bir beyaz tişörtü lütfen giymeyelim beyler. Tertemiz, vücuda fit oturan, özellikle omuz hizasında potluk yapmayan bir basic tişört seçmek çokta zor değil.

Tabi vücudunuz benim gibi bu fit kalıplara elverişli değilse şimdi moda olan loose fit kalıplar bira göbeklerimizi saklamak için güzel bir hile olarak kullanabiliriz.

Şimdi gelelim bu basit parçayı nelerle giyebileceğimize. Beyaz tshırt ister şık bir akşam yemeği olsun ister spor salonunda olsun her daim kombinlemesi kolay her renk ile uyum sağlayan bir parça.

Eğer Ryn Gosling gibi rahatlığınıza düşkünseniz sizde şık bir beyaz tshırt takımınızla kombinleyebilirsiniz.

Yaz dönemlerinde ise ceketle uğraşamam diye düşünürseniz son zamanlarda skınny kalıplarıyla trend olan bu kumaş pantalonlar ile kombinlemekte oldukça zevkli bunu en iyi taşıyanlar ise ınstagram fenomenleri Umit Obeyd ve Mariano Di Vaio.

Farklı kombinlerle sizlere örnek olabilecek beyaz tshırler.

Benimse favorim boru paça mavi renk bir jean uzerine cool bir deri ceket ile kullanılan beyaz tshırt kombini. Bu şekilde James Dean kadar cool olabilirsiniz.

Beyaz basic tshırtü en asil en cool şekilde taşıyan beyaz tshırtü bir marka haline getiren şarkılara konu olan  James Dean’i unutmamak lazım.

Taylor Swift- Style

 

Paylaş.

About Author

Leave A Reply