Türkiye’de Bir İlk! YouthSpeak Forum Kocaeli Üniversitesi’nde!

Whatsapp Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

.Dünyanın 126 ülkesinde gençleri, sektörün önde gelenleri ile bir araya getiren YouthSpeak Forum Türkiye’de ilk defa Kocaeli Üniversitesi’nde gerçekleşecek.

Birleşmiş Milletlerce 2015 yılında belirlenen dünya sorunlarına çözüm niteliği taşıyan Sürdürülebilir Kalkınma hedefleri alanında konuşmalar ve atölye çalışmaları düzenlenmesini sağlayan Forum, genç bireylere dünya sorunlarının çözümünde aktif rol aldırmayı amaçlıyor.

Forum katılımcılarından 1 kişiye AIESEC ile yurt dışı stajı, 2 kişiye AIESEC ile yurt dışı sosyal sorumluluk projesi, 3 kişiye EnglishTime’dan 1’er kur ücretsiz,10 kişiye ise %70’e varan indirim fırsatları sağlanıyor!

11 Ekim 2017 tarihinde Kocaeli Üniversitesi Baki Komsuoğlu Kültür Merkezinde düzenlenecek. Bu forumda SEDAŞ,GOSB Teknopar,Eminiş Ambalaj ve İnnotek firmalarından üst düzey yöneticiler gençlerle sorunlar ve çözümlerini konuşacaklar. Dünyanın 128 ülkesinde bulunan en büyük genç liderlik organizasyonu olan AIESEC’in  Kocaeli şubesi tarafından düzenlenen foruma Alternatif Gelişim Kulübü, Girişimcilik Kulübü ve Endüstri Mühendisleri Odası da destek veriyor.

Sertifika almak için etkinlik ön kayıt formuna buradan ulaşabilirsiniz.

 

Paylaş.

Leave A Reply