Sevgililer Gününde Hem Sevdiğinizi Hem İhtiyaç Sahiplerini Sevindirin!

Whatsapp Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Herkesin bildiği gibi “Sevgililer Günü” yani 14 Şubat yine geldi çattı. Her yaştan bir çok kişi bu günlerde hediye arayışı içerisinde. Peki pahalı bir hediye yerine ya da yanına bir de hoş ve anlamlı bir jest yapmak istemez misiniz?

Yılın bir günü değil her günü sevdiklerimizi hatırlamamız onlara sebepsiz ve karşılıksız hediyeler vermemiz gerekir. Ancak genelde bunun için özel günleri birer aracı olarak kullanırız. Eğer aklınızda belirli bir hediye yoksa yaklaşan günlerde yoğun bir araştırma sürecine gireceksiniz. Elbette sevdiğinizin hoşuna gidecek ve onu mutlu edecek bir hediye tercih etme gayreti içerisindesiniz. Bu sebeple size anlamlı bir alternatif sunmak isterim.

Kâr amacı gütmeyen bir çok vakfın “Özel Günler” başlığı altında bağış yapabileceğiniz ve sevdiğiniz kişiye çok güzel bir anı olacak sertifika almanız mümkün. Hem de bunu çok düşük ücretlerle ve hayırlı bir işe vesile olmanın verdiği mutlulukla yapabilirsiniz.

Örnek olarak en yakından bildiğimiz birkaç vakfın “Özel Günler” kategorilerine aşağıdaki linklerden kolayca ulaşabilirsiniz.

Darüşşafaka – Özel Günler
TEMA – Özel Günler
UNICEF – Özel Günler
Bunlar gibi birçok vakıf bünyesinde bulunan bağış seçenekleriyle hem sevdiğiniz kişiyi hem de bu bağışınızla ihtiyacı olan insanları, çocukları, doğayı sevindirin.

 

Paylaş.

Leave A Reply