Hem Şaşırtıp Hem de Güldüren Moda Kurbanı Ünlü Erkekler

Whatsapp Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

‘Moda insanın kendine yakışanı giymesidir.’ Ne kadar doğru bir söz. Aslında bunu kendine yakışanı giymesidir yerine modayı kendimize göre uyarlamak kendi stilimize yakıştırmak, yaklaştırmak, demek daha doğru olur. Tabi kendi stilimiz varsa. Bildiğiniz gibi artık çılgınlık derecesine gelmiş bir YOUTUBER, BLOGGER furyası var. Bunların içinde gerçekten erkek modasına öncülük eden çok iyi profillerde yok değil. Kubilay Sakarya bence en iyi örneklerden biri günlük hayatı seyahatleri ve stiliyle ilgili paylaşımlarını blog ve instagram sayfalarından bulabilirsiniz bu tarz ilham kaynakları her zaman işe yarar. Bunun yanında birde moda en iyi markaların sezon hit parçalarını üstüne boca etmekten ibaret sanan bir kesimde var. Siz buna görgüsüzlük mü dersinizi zenginin malı züğürdün çenesi mi dersiniz bilmem ama ben böyle insanlara moda kurbanı diyorum. Şimdi sizler için kombinleriyle göz kanatan erkeklerimizden oluşan bir TOP 10 listesi hazırladım.

10. Arda Turan

Listemizde 10 numarada ArdaTuran’ı görüyoruz. Anlıyorum modayı takip ediyorsun İtalyan stili takımları seviyorsun ama bu nedir ? Kendini altın külçesine çevirmenin bir açıklaması olamaz.

9. Engincan Ural

Bu görüntüsüyle olay yaratan ve geçtiğimiz yıllarda giyimiyle adından söz ettiren Engincan Ural listede 9. sırada. Genel olarak giyimi ve yaptığı kombinleri sevsem de kendi vücuduna uygun giyindiğini düşünmüyorum.

8. Fatih Terim

Türkiye milli teknik direktörü Fatih Terim 2016 Hırvatistan maçı öncesi kısa paça pantolonu ile hava alanlarında boy göstermişti. İlk bakıldığında gayet şık görünen Fatih hoca bir gaflette bulunmuş ama maalesef olmamış. Ne tam anlamıyla dar paça ne de klasik paça sanki evdeki bir pantolonu paçasından kıvırmış gibi. Oldukça özensiz. 

7. Murat Güloğlu

Sabah haberlerini büyük bir keyifle bizlere sunan Murat Güloğlu renkli ve uyumsuz renkteki kombinleriyle gözlerimizi adeta kanatıyor.

6. Serdar Ortaç

Moda bu kızılötesi yaralı müzesi hareket edemem…

5. Halil Sezai

Bohem tarzını azıcık abartan abartmakla kalmayıp babaannesinin şalvarını giyecek konuma getiren Halil Sezai’nin şu görüntüsünü gördüğümde ‘İçim yanar içim kanar da İSYAAĞĞNNNNN…’

4. Caner Erkin

İşte gerçek bir moda kurbanı. Markalara boğulmuş bir görüntü.

3. Faik Öztürk

Renkli kişiliğinin yanında renkli kıyafetleriyle de olay olan Faik Öztürk’ün bu fotoğrafını gördüğümde ilk aklıma gelen ‘Fifty shades of green.’

2. Rıcardo Quaresma

Listemde aslında yalnızca Türk erkekleri olacaktı ama Quaresma’nın kombinlerini gördüğümde gerçekten listeye eklemeden edemedim.  Yeşil renk seçiminde  Faik Öztürk’ten ilham almış olmalı.

  1. Bülent SerttaşZirvemizde sempatik tavırlarıyla gönlümüzde de zirvede olan ‘Aşk Bodrumda yaşanıyor güzelim’ diyen Şarkıcı Bülent Serttaş. Her albümü için yaptığı farklı imaj çalışmalarıyla her seferinde bizleri şaşırtıyor. Son albümünün kapak fotoğraflarına bakmanızı tavsiye ederim.
Paylaş.

About Author

Leave A Reply