KOÜ Endüstri Mühendsiliği Kulübü’nden Project Oz   

Whatsapp Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +
Kocaeli Üniversitesi Endüstri Mühendsiliği Kulübü’nün bu yıl ilkini düzenlediği Project Oz, “Otro mundo es posible”   mottosuyla geliyor.
3-4-5 Mayıs 2018 tarihlerinde  KOCAELİ LUXOR GARDEN HOTEL’DE EN SEÇKİN 102 KİŞİYLE BİRLİKTE GERÇEKLEŞECEK! 
Project Oz katılımcılara kendi hayatlarının lideri olma fırsatını sunuyor!
Hem iş hayatınızda hem sosyal hayatınızda hem de kişisel gelişiminizde; kısaca hayatınızın her alanında lider olmanız ve fark yaratmanız yolunda ilk adımlarınızı atmaya yardımcı olacak bu etkinlikte İçimizdeki Oz Büyücüsü’nü arayacağımız, kendimizi keşfedeceğimiz ve hayatımıza yön vereceğimiz 3 günde seni de aramızda görmek istiyoruz!
Oz iş dünyasının farklı departmanlarından alanında uzman kişileri bizlerle buluştururken kişisel gelişim oturumlarıyla da sosyal yönümüzü geliştirmemize yardımcı oluyor ve tüm konuşmacılarla birebir konuşma fırsatı sunuyor. Ayrıca atölye ve interaktif eğitimleriyle bize bir şeyler öğretirken aynı zamanda eğlendiriyor. Eğlenme demişken; akşamları erkenden yatırmayıp her an eğlenceye hazır konumda tutuyor. Kısacası alanında uzman kişilerle tanışarak kendinizi geliştireceğiniz, eğlenirken öğreneceğiniz ve birbirinden farklı 102 kişiyle birlikte ortak bir paydada buluşacağınız muhteşem bir etkinlik olma yolunda emin adımlarla ilerliyor!  
Hepinizi bekliyoruz! 

     
Hemen Şimdi Başvur!https://www.kouemk.org/oz/Etkinlik Hakkında Daha Çok Bilgi almak İstiyorsan, seni sosyal medya hesaplarımızda bekliyoruz!Web Sitemiz;https://www.kouemk.org/Instagram Hesabımız;https://www.instagram.com/kouemkoz/Twitter Hesabımız;https://twitter.com/kouemkozKatılım Koşulları Nelerdir?

Eğer bir öğrenciysen ve lider olma isteği ruhunda varsa; durma başvur!İhtiyacın olan Oz Büyücüsü’nü beraber keşfedelim!

Katılım Ücretine Neler Dahil?

2 gece konaklama
Kahvaltı, öğle ve akşam yemekleri
Oturum arasındaki ikramlar ve atıştırmalıklar
Akşam aktiviteleri ve eğlenceleri
Oteldeki sauna, hamam ve havuz kullanımı
Canlı müzik    
Sürpriz hediyeler
Yoga
TiyatroNot: Katılım ücretimiz 200 TL‘dir.Oteli İncelemek İsterseniz; http://www.luxorgardenhotel.com/  
Paylaş.

About Author

Leave A Reply