İstanbul Moda Haftası | Ne Giydim ?

Whatsapp Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Zorlu performans sanatları merkezinde mercedes benz sponsorluğunda 4 gün boyunca gerçekleştirilen İstanbul Moda Haftası sona erdi. Pekçok modacı, eleştirmen, blogger ve influencerın katıldığı defileler çok renkliydi. Yeni tarzlar ve farklı görüntülerin sıkça görüldüğü bu dört gün boyunca pek çok farklı koleksiyonu görme fırsatım oldu. Özellikle erkek modası üzerine de çalışılması ve yaratıcı işlerin çıkarılması beni çok mutlu etti.

Moda haftası boyunca en çok beğendiğim koleksiyonlar Gökhan Yavaş, Giray Sepin ve Brand Who defileleriydi. Erkekler için yaratıcı, şık ve bizlerin daha özgür olabilmemiz için ilham verici parçalar yer almakta. Bnun yanında beni en çok sevindirense artık skınny jeanleri çıkarıyoruz daha rahat geniş kesim 80’li yılları anımsatan pantolonlara dönüyoruz.

Gelelim benim moda haftası kombinlerime. Açıkçası günler öncesinen hazırlandığım ve farklı yaratıcı kombinler oluşturmaya çalıştığım söylenemez. Gün boyu rahat olmamı sağlayacak parçalar seçtim.

İlk gün denim on denim diye adlandırılan bir kombin seçtim. Siyah dar jean üzerine yine siyah basic yakalı bir t-shirt tercih ettim. bunu siyah klasik bir ayakkabıyla tamamlayarak hem spor hemde klasik parçaları bir araya topladım. Kombini denim ceketimle renklendirdim. Spor ve klasiği birleştirmenin en kolay yolu tek renk kullanmaktır. Fazla renk kullanmayarak bu karmaşadan kurtuldum.

İkinci gün havanın daha sıcak olmasının etkisiyle daha yazlık bir kombin hazırladım. Yine spor ve klasiği birleştirdim ve kumaş pantolonum üzerine beyaz basic bir tshırt çektim. Omuzuma bağladığım triko, süet ayakkabılarım ve deri kemerimdeki örgü detaylarla kombini renklendirdim.  Bileğime kemerdeki detaya uygun seçtiğim bileklik ve saatimle kombinimi  tamamladım.

Üçüncü ve benim için son gün yine tamamen beni yansıtan spor ve klasik parçaları birleştirdim. Sezonun hit deseni olan ekose pantalonum üstüne sectiğim omuz detaylı tshırt ve ilk gün kullandığım klasik ayakkabılarımla kombinimi tamamladım.

Moda haftası boyunca kullandığım tüm ürünler hepimizin bildiği markaların sezon indirimlerinden alınan ürünler.

Ürünlerin markaları ve fiyatlarıyla ilgili bilgileri Instagram profilimden (meteskopi) öğrenebilirsiniz. Sonraki yazımda görüşmek üzere.
Paylaş.

About Author

Leave A Reply