Gençler Koç Üniversitesi KAMP20’ De Buluşuyor!

Whatsapp Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

16.sı gerçekleştirilecek olan Kamp’20, 7-8-9 Şubatta sizlerle buluşuyor!

Nedir Bu KAMP20 ?

Türkiye’nin her bir yanından ön eleme ile kabul edilen katılımcılar ile bu yıl aralarında sürpriz konuşmacıların da olduğu 17 seminer gerçekleştirilecek. Aynı zamanda eş zamanlı vaka analiz yarışmaları, iş prova mülakatları, workshoplar ve mini seminerler bekliyor! CEO’lar, Genel Müdürler, Pazarlama Direktörleri, Akademisyenler, Motivasyon Konuşmacıları, Kreatif Direktörler ve Sosyal Sorumluluk Önderlerinden oluşan konuşmacı kitlesiyle Koç Üniversitesi Sevgi Gönül Kültür Merkezi’nde üç gün boyunca sürecek.

İstanbul dışından katılmak isteyenler için ufak bir hatırlatma KAMP’20 etkinliğinin konaklama opsiyonu ile katılmak isteyen katılımcılarına için tavsiye ettiği otel “Fuat Paşa Yalısı”dır.

-Her yıl bambaşka yeniliklerle donatılan KAMP, bu yıl tam 400 katılımcıya ev sahipliği yapıyor! Türkiye’nin dört bir yanından ön eleme ile kabul edilen mozaik katılımcı kitlemizi, bu yıl aralarında sürpriz konuşmacıların da olduğu 17 seminerin yanında eş zamanlı vaka analiz yarışmaları, iş prova mülakatları, workshoplar ve mini seminerler bekliyor!

-CEO’lar, Genel Müdürler, Pazarlama Direktörleri, Akademisyenler, Motivasyon Konuşmacıları, Kreatif Direktörler ve Sosyal Sorumluluk Önderleri’nden oluşan konuşmacı kitlemizle Koç Üniversitesi Sevgi Gönül Kültür Merkezi’nde üç gün boyunca kendine eşsiz deneyimler katabilirsin!

  • 30+ Şirket Ortaklığı,
  • 17 Seminer,
  • 20+ Firma Standıyla İki Katlı Fuaye Alanı,
  • 150 Kişilik Dev Ekibi,
  • 10+ Mini Seminer,
  • 15+ Vaka Analiz Yarışması,
  • 10+ Workshop,
  • 20+ İş Prova Mülakatı,

KAMP20’de deneyimleyebileceklerinin sadece bir kısmı!

-Gala gecemizde kırmızı halı ve spot ışıkları eşliğinde şirket yetkilileriyle birebir tanışabilir, kariyer fırsatları yakalayabilirsin!
-İş mülakat provalarıyla şirketlerle birebir iş görüşmelerine girebilir, geri dönütler alabilir, hatta staj bulabilirsin!
-Vaka çözümlemelerinde şirket yetkilileri ile iş dünyasının bir simülasyonunu yaşayabilir, sektör liderlerinin yaklaşımlarında söz sahibi olabilir, en’ler arasına ilk adımını şimdiden atabilirsin!
-Yaratıcı Workshoplarla bambaşka konularda tecrübeler ve hobiler edinebilir, farklı bakış açıları kazanabilirsin!
-Mini Seminerlerle alternatif firmaları yakından tanıma fırsatı bulabilir, en iyiler arasında yer almak için “Nasıl başlanır?”ın cevabını alabilirsin!
-Koç Üniversitesi onaylı sertifikanın sahibi olacaksın!

Katılım Koşulları:

-Kamp katılımcısı olmak için okul, sınıf, bölüm sınırlandırması yoktur.
-Kayıtlar ön elemeli olarak gerçekleştirilir. Başvuru sonrası değerlendirme süreci sonunda katılımcıyla iletişime geçilir.

Kayıt Ücreti 160 TL

docs.google.com/forms/d/1gMixqDDJ78okll3BwUfzbuii4KSHuEehvjrU38DFH_o/edit

Konaklama hakkında detaylı bilgi için marketing-club@ku.edu.tr

TÜM GELİŞMELERDEN HABERDAR OLMAK VE KAMP COŞKUSUNA TANIK OLMAK İÇİN #takiptekal !

Paylaş.

About Author

Leave A Reply