Coachella | Beyler Nasıl Giyinmiş? Benim Kombinim.

Whatsapp Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Eğer sosyal medyayı çok az bile olsa kullanıyorsanız eminim hepinizin Coachella Müzik Festivali hakkında bir bilgisi vardır. Bu yıl Türklerin akın ettiği (900’ü aşkın Türk gitmiş bu yıl) bu müzik festivalini keşfetlerimizde sıkça gördük.

Coachella bir müzik festivali ama bunun yanında büyük bir festival modası kavramını hepimize kattı. Herkesin çok özenli biraz abartılı ve iddialı gittiği bir festival haline geldi. Kendine ait bir moda akımı yarattı bile diyebiliriz. Bu moda akımını ve erkeklerin bu festival havasını kendilerine nasıl uyguladığını sizlerle beraber inceleyeceğiz.

Bu yıl festivalin en çok konuşulan ismi hiç şüphesiz Beyonce idi. Kendisini çok sevdiğimden bunu demiyorum sakın yanlış anlaşılmasın. Festivalin açılışını mükemmel bir şovla gerçekleştirdi ve bir kez daha herkese TANRI KADINI YARATTI dedirtti.

Gelelim festivalden renkli karelere ve yaratılan yeni stillere. Türk erkeklerinin festival anlayışından ve Coachella’daki Türk erkeklerinin tarzlarından bahsedelim.

Hacı SABANCI

Her zamanki o iş adamı duruşundan tamamen uzak fazla kilolarından kurtulmuş cool biri olarak katılmış festivale. Hiç bi şekilde abartmadan boynuna bağladığı bir bandana ile nokta atışı yapmış. Tek sorun o sıcak havada bu şekilde nasıl gezdi?

Murat DALKILIÇ

Coachella mı yoksa Heybeliada’da bir gün mü? Gerçekten Coachella Müzik Festivali mi burası yoksa, anlayamadım. Festivale gidiyoruz defileye değil diyebilirsiniz ama bu kadar büyük bir festivalde göz önünde olacağınızı bile bile. Hande Erçel’den biraz yardım almalı.

Murat KILIÇ

Instagram fenomeni olarak tanınan Murat Kılıç da festivaldeydi. Festival boyunca yaptığı paylaşımlarda festival ruhunu çok ama çok iyi yansıtıyor bizlere. Seçtiği parçalar renkler hem konforlu hem de havalı duruyor.

Berk SUYABATMAZ

Pek çoğumuzun Burcu Esmersoy’un müstakbel eşi olarak tanıdığımız Berk Suyabatmaz, festivalde daha minimal bir tavır sergilemiş. Sıcak havadan nasibini almamak için seçtiği beyaz pantolonu ve füme kazağı ile cool bir tavır yakalamış.

Peki ben Coachella’ya gidecek parayı bulsaydım ve gitseydim ne giyerdim ?

Sizler için iki kombin hazırladım. Eğer Coachella Festivali’ne gitmiş olsaydım bu kombinleri yapar onlarca fotoğraf paylaşırdım muhtemelen.

Dört farklı stil 4 farkli festival yorumu gördük aslında. Bu festival yorumlarından en beğendiğim kesinlikle Murat KILIÇ. Sizin beğendiğiniz stiller kim? Bunları yorum olarak paylaşırsanız çok sevinirim. Bir sonraki yazımda görüşmek üzere.

Paylaş.

About Author

Leave A Reply