5. MGG Sürpriz Konuklarla Başlıyor | Anadolu Üniversitesi

Whatsapp Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Anadolu Üniversitesi Eczacılık ve Sağlık Kulübü‘nün bir diğer etkinliği olan Mesleki Gelişim Günleri ile karşınızdayız. Bu yıl 5. si düzenlenecek olan etkinlikte kimler var kimler! Buyrun, şöyle başlayalım.

URAZ KAYGILAROĞLU

30 Haziran 1987 doğumlu Türk dizi oyuncusudur. İstanbul Bilgi Üniversitesi Reklamcılık bölümü mezunudur. Aslen Balıkesirlidir. Pek çok dizi, film ve projelerde yer almıştır. Sosyal medyadaki güzel paylaşımları hepimizin dikkatini çekmektedir. Ailesiyle mutlu bir ömür diliyoruz ve kendisini merakla Anadolu Üniversitesi’ne bekliyoruz.

DEREN ÖZTÜRK MATARACI

Pek çoğunuzun tanıdığı COSMED markasının kurucusudur değerli girişimcimiz. 16 yaşında gittiği Paris gezisinde bu markanın hayalini kurmaya başlar ve 2009’da babasından aldığı destekle bu işe adımını atar. Ürettiği ürünleri sadece eczanelerde satarak dikkatleri üzerine çeker ve gün geçtikçe büyümeye devam etmektedir.

İLHAN ÜRKMEZ

Orta Doğu Teknik Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Kamu Yönetimi ve Siyaset Bilimi Bölümü’nden mezun olan İlhan Ürkmez, lisansüstü eğitimini yine ODTÜ Siyaset Bilimi Anabilim Dalı’nda tamamlamıştır.

SPERO Yönetim, Eğitim ve Danışmanlık Ltd.Şti.‘nin Kurucusu ve Genel Müdürü olan  Ürkmez, Türkiye genelinde bir çok şirket sahibi ve üst düzey yöneticiye “Yönetici Koçluğu” hizmeti, liderlik ve stratejik yönetim desteği vermiştir. Danışmanlık yaptığı yöneticilerin hem liderlik performanslarının, hem de şirket performanslarının artmasına destek olmuş ve şirketlerin  kurumsallaşma düzeyinin, verimliliğinin ve karlılığının artmasını sağlamıştır.

BERİL KOPARAL AYANOĞLU

24.11.1971’de İstanbul’da doğan Beril Koparal Ayanoğlu, orta öğrenimini Kadıköy Anadolu Lisesi’nde tamamladı. Üniversiteyi İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Tıbbi Biyolojik Bilimler Bölümü’nde okumuştur.

Türkiye’de dermokozmetik ve vitamin desteklerinin eczanede yerini almasıyla beraber bu konuda pek çok firma ile eczane iletişimi ve ürün entegrasyonu çalışmaları yapmaya başladı. Pharmetic Derneği ile ortak pek çok eğitim yaptı.Türkiye’nin ilk aktüel eczacı dergisi olan “Farmagazin”i çıkarttı. Pek çok ilaç firması çalışanına eczanede etkin iletişim ve koçluk eğitimi verdi. Diğer taraftan pek çok eczacı eğitimi verdi. “Accucheck Akademi”, “Turuncu Hat”, “Farmasist” ve “Telefon Sihirbazları” gibi Türkiye’nin önde gelen eczacı ve depo projelerine imza attı. Halen düzenli olarak “Farmagazin “Plus”, “Pharmaceutical Business Review” ve “Herkese Sağlık” dergilerinde köşe yazıları yazmaktadır.

Konuşmalar arasında çeşitli ikramların olacağı etkinlik ECSAK‘ın 20. yıl kutlamalarıyla son bulacaktır. Hepinizi bekliyoruz.

Paylaş.

Leave A Reply