2018’in Macera Ve Aksiyon Dolu Olacağını Gösteren 7 Film

Whatsapp Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

16 Mart 2018

“Tomb Raider”

Bu filmde Lara Croft rolünü Alicia Vikonder üstlenmiş. 2001 yılı yapımı, Angelina Jolie’li “Lara Croft:Tomb Raider” filmini, 7,4 puan alarak şimdiden geçmiş gözüküyor.

13 Nisan 2018

Early Man

Macera ve animasyon türündeki bu filmin yönetmenini aslında Wallace& Gromit ve Chicken Run (Tavuklar Firarda) filmlerinden biliyorsunuz.  Seslendirenler arasında Tom Hiddleston, Eddie Redmayne, Timothy Spall, Mark Williams ve Maisie Williams var.

27 Nisan 2018

Avangers: Infinity War

Yenilmezlerin yenilmez olduğunu pekiştirecek olan bu film, Nisan sonu kapımızda. Büyük bir savaş bizi bekliyor anlaşılan. Fragman çağırıyor!

11 Mayıs 2018

Rampage

Başrolünde Dwayne Johnson nam-ı diğer The Rock var. Anlaşılan onun olduğu yerde macera eksik olmuyor.

15 Haziran 2018

Incredibles 2

Geliyorlar. En inanılmaz aile geri geliyor. Hele o bebeğin hastasıyım. Neyse, fragmanı izle neşen gelsin 🙂

22 Haziran 2018

Ocean’s 8

Tezgah bu sefer, diğer Ocean filmlerinden bildiğimiz Danny Ocean’ın (George Clooney) kız kardeşi Debbie Ocean (Sandra Bullock) tarafından kuruluyor. Kanlarında var tabi. Kadro dillere destan: Cate Blanchett, Anne Hathaway, Matt Damon, Helena Bonham Carter, Katie Holmes, Rihanna, James Corden ve dahası. Tam bir Yıldızlar Geçidi diyebilirim.

16 Kasım 2018

Fantastic Beasts: The Crimes Of Grindelwald

Bu devam filmi Potterhead’lere Dumbledore’u geri getiriyor. Dumbledore rolünde Jude Law var. Bence hakkını vermiş. Ayrıca, her ne kadar ilk filmde Johnny Deep az gözükse de, ikinci filmde bu açık kapatıldı diye umuyoruz.

Asalar hazır.

 

 

 

 

Paylaş.

About Author

Leave A Reply