#SınırlarınÖtesinde Bir Programa Hazır Mısınız?

Whatsapp Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

16. RLC Günleri’nde sektörlerin dünü, bugünü, yarını hakkında katılımcıların bilgilendirileceği, teknolojinin kalbinin atacağı birbirinden keyifli panellerde; alanında uzman kişiler deneyimlerini paylaşarak öğrencilerin akıllarındaki soru işaretlerini giderecek.

Elektrik, elektronik, otomasyon, aydınlatma, enerji ve otomotiv sektörlerini mercek altına alan RLC Günleri, sektörlerin dev firmalarını sizlerle buluşturuyor. Gelişen dünya trendlerini takip eden teknik ve kariyer odaklı oturumları ve son teknoloji ürünlerinin sergileneceği stantlarıyla, öğrencilere henüz mezun olmadan sektörü yakından tanıma fırsatı sunuyor. Etkinlik boyunca fuar alanında bulunan interaktif oyunlar, sürpriz çekilişler ve ödüller sizi bekliyor olacak.

Herkesin katılımına açık olmakla birlikte tamamen ücretsiz ve sertifikalıdır. Aynı zamanda Şehir dışından gelecek arkadaşlarımız için konaklama seçeneği de mevcuttur.

11-12-13 Şubat 2020’de Yıldız Teknik Üniversitesi Davutpaşa Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek olan etkinliğe buraya tıklayarak kayıt olabilirsiniz.

 

Paylaş.

About Author

Leave A Reply