İbrahim Bodur Sosyal Girişimcilik Ödülü Başvuruları Başladı

Whatsapp Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Türkiye’nin önde gelen hayırseverlerinden ve girişimcilerinden biri olan İbrahim Bodur’un anısını ve mirasını yaşatmak amacı ile, Kale Grubu tarafından verilecek İbrahim Bodur Sosyal Girişimcilik Ödülü, girişimcilik ekosistemini desteklemeyi ve yeni nesil sosyal girişimcileri teşvik etmeyi amaçlamakta.

Türkiye’nin gelecek vadeden sosyal girişimcilerini ödüllendirilecek olan bu uygulama bu sene ilk defa düzenlenmekte. Ayrıca Kale Grubu, düzenlenen ödülün geleneksel olmasını da hedefliyor.

Bu ödül ile Kale Grubu, yaratıcı bir fikir ve sürdürülebilir bir uygulama ile yola çıkmış, başarılı pilot projelerinin yaygınlaştırılmasına katkı sağlamayı hedeflemekte. İbrahim Bodur Sosyal Girişimcilik Ödülü Kapsamında birinci olan sosyal girişimciye 30.000 Tl’lik para ödülü ile desteklenerek projenin geliştirilmesine katkı sağlanacaktır.

Önemli bir sosyal sorunu çözebilmek için yaratıcı bir fikir ve sürdürülebilir bir uygulama ile yola çıkmış, başarılı bir proje geliştirmiş ve büyüme potansiyeli gösteren tüm sosyal girişimciler İbrahim Bodur Sosyal Girişimcilik Ödülü’ne başvurabilir.

5 Eylül’de başlayan başvuru süreci 13 Ekim’de bitmektedir, elinizi hızlı tutmanızda fayda var. 13 Aralık 2017 tarihinde ödül töreni ile sosyal girişimci ödüllendirilecektir.

Daha fazla bilgi ve başvuru için : http://ibrahimbodurodulleri.com/

ibosbodur@gmail.com

Paylaş.

Leave A Reply