Beşiktaş Anadolu Lisesi Başkanlık Seçimleri | KAFAKAMPÜS Uğur’u Destekliyor

Whatsapp Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

İstanbul’un öğrenci , öğretmen kadrosu ve konumu gibi birçok özelliği bakımından gözde okullarından biri olan Beşiktaş Anadolu Lisesi’nde son günlerde oldukça çekişmeli günler yaşanıyor.

Okulda 12 Ekim 2018 Cuma günü yapılacak seçimlerde iki aday karşı karşıya gelecek. Yapılan oylamalar sonucunda Uğur KELEŞ kazandığı takdirde yapmayı hedeflediği şeyler açıkcası bizi bile cezbetti. Gençlik gümbür gümbür geliyor.

TedX’ten Udemy kurslarına, MUN’dan sporfeste, vizyon haftasına , söyleşilere, turnuvalara, Türkiye genelinde yapılacak olan yardım aktivitelerine, BALsözlük ve çok daha fazlasına Uğur sayesinde ulaşabilir, güzel günlere birlikte koşabilirsiniz.

Yapılacak seçimlerde il içerisindeki birçok okul ve Beşiktaş Anadolu Lisesi’nin 1976 mezunu Nil Hanım gibi biz de bu yolda Uğur’u destekliyor ve güveniyoruz. Şimdiden herkes için hayırlı ve de UĞUR’LU olması dileklerimizle.

View this post on Instagram

Gerçek BAL’76, Nil Hanım da Uğur dedi.

A post shared by Genelkurul (@genelkurul18) on

Uğur’a destek için 2018-2019 eğitim yılında Beşiktas Anadolu Lisesi’ne KAFAKAMPÜS ekibi olarak Gençlik ve Proje Derneği’nin desteği ile Avrupa Gönüllü. Hizmeti, Erasmus+ Projeleri ve ücretsiz yurt dışına çıkma fırsatları hakkında bilgi vereceğiz.

Facebook'la Yorum Bırak
Paylaş.

About Author

Leave A Reply